مگ بلاگ

12 ماشین عضلانی کلاسیک آمریکایی که ارزش هر پنی را دارند

12 ماشین عضلانی کلاسیک آمریکایی که ارزش هر پنی را دارند

فورد در سال 1969 با معرفی مدل میانی کاملاً جدید تورینو، مدل قدیمی Fairlane خود را جایگزین کرد. تورینو با گزینه های سبک بدنه ای که برای خریداران کوپه، فست بک، سدان و واگن در دسترس است، برای طیف وسیعی از خریداران در نظر گرفته شده بود. و در حالی که می توان آن را به عنوان یک خودروی معمولی خانوادگی سفارش داد، گزینه های موتور بزرگ موجود می تواند آنها را به چیزی با پتانسیل بیشتر تبدیل کند.

تورینو از سال 1968 تا سال 1976 که این مدل بازنشسته شد، تغییرات ظاهری زیادی را تجربه کرد. انتخاب هر یک از آنها می تواند برای یک ماشین عضلانی عالی باشد، اگرچه آنهایی که پس از سال 1973 ساخته شده اند، به طور قابل توجهی قدرت کمتری در انبار دارند. مهمتر از آن، بهترین استایل بدنه فست بک است اگر می خواهید فرم و عملکرد کلاسیک ماشین عضلانی داشته باشید. موتورها از 302 V8 موجود با مدل سال اول عرضه می‌شوند و گزینه‌هایی برای کارخانه‌های بزرگ‌تر شامل 351، 390 و برای حداکثر قدرت، 428 کبرا جت است.

حقیقت تورینو این است که همه آن‌ها ماشین‌های عضلانی کلاسیک آمریکایی هستند که برای چشم راحت هستند. بسیاری از آنهایی که دارای گزینه های موتور با کارایی بالا هستند شامل اسکوپ های هود کاربردی هستند که قدرت را افزایش می دهند و در عین حال به شجره نامه ورزشی آن می افزایند. علاوه بر این، این خودروها به لطف نمایش تلویزیونی محبوب “Starsky and Hutch” با طرح رنگ آمیزی لهجه قرمز با سفید و همچنین فیلم کلینت ایستوود “Gran Torino” در فرهنگ پاپ تثبیت شده اند. بهتر از همه، اگر از مدل‌های جت کبرا دوری کنید، می‌توانید آن‌ها را به راحتی با قیمت کمتر از 20000 دلار در Bring a Trailer پیدا کنید، اگرچه افرادی که هزینه‌های زیادی می‌کنند گزینه‌های تورینو نیز دارند. یک تورینو با شرایط خوب به قیمت 10500 دلار فروخته شد و دیگری کبرا جت ضرابخانه ای به قیمت 85970 دلار فروخته شد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید