مگ بلاگ

12 مورد از بهترین برنامه های Chromebook که همه باید نصب کرده باشند

12 مورد از بهترین برنامه های Chromebook که همه باید نصب کرده باشند

سازماندهی می تواند دشوار باشد. هزاران برنامه بهره وری می توانند کمک کنند، اما یکی از محبوب ترین آنها Evernote است. همانطور که از نام آن پیداست، Evernote یک برنامه یادداشت برداری است، اما با ویژگی های بسیار بیشتر.

در قلب خود، Evernote در مورد یادداشت برداری و نگهداری است، اما ارزش واقعی آن در نحوه مدیریت و همگام سازی این یادداشت ها در همه دستگاه های شما، از جمله Chromebook ها نهفته است. این بدان معنی است که هر کاری که در Chromebook شما انجام می شود به راحتی در تلفن شما قابل دسترسی است و همه چیز را همگام نگه می دارد.

Evernote بسیار فراتر از یادداشت های متنی ساده است. این به شما امکان می دهد انواع مختلفی از محتوا را در یک فایل Evernote کامپایل کنید، از جمله تصاویر، متن و سایر فایل های سند. این تطبیق پذیری آن را به ابزاری عالی برای سازماندهی و مرتب‌سازی اطلاعات تبدیل می‌کند، به‌ویژه هنگام انجام چندین کار یا پروژه که به دستورالعمل‌ها یا اسناد خاصی نیاز دارند.

برای حرفه‌ای‌ها، Evernote را می‌توان بین چند نفر به اشتراک گذاشت. یادداشت‌های جلسه، رسیدها و فایل‌ها را می‌توان همزمان با چندین کاربر به اشتراک گذاشت و حتی می‌تواند با چندین برنامه تقویم همگام‌سازی شود. به این ترتیب، شما فقط باید یک جلسه، تاریخ یا زمان را در یک یادداشت مشخص کنید و همه به طور خودکار مطلع خواهند شد.

Evernote به صورت رایگان در دسترس است، اما ارتقاهای ممتاز را برای استفاده شخصی و حرفه ای نیز ارائه می دهد. ارتقاء شخصی از حدود 15 دلار در ماه یا 130 دلار در سال شروع می شود، در حالی که ارتقاء حرفه ای تقریباً 25 دلار در ماه یا 250 دلار در سال قیمت دارد.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google