مگ بلاگ

12 مورد از رایج ترین مشکلات اندروید (و نحوه عیب یابی آنها)

12 مورد از رایج ترین مشکلات اندروید (و نحوه عیب یابی آنها)

یکی از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است با آن مواجه شوید، تخلیه ناگهانی و غیرمنتظره باتری است. این ممکن است به دلایل زیادی اتفاق بیفتد، اما رایج ترین آن این است که فرآیندی در تلفن از کنترل خارج شده است و ویران می کند. به طور معمول، عیب‌یابی فقط شامل یافتن فرآیند توهین‌آمیز و مجبور کردن آن به توقف است.

با وارد کردن تنظیمات گوشی و رفتن به بخش باتری می توانید این کار را انجام دهید. آمار عمر باتری دستگاه‌های سامسونگ در بخش مراقبت از دستگاه است، در حالی که بسیاری از تولیدکنندگان دیگر آن را در منوی تنظیمات در زیر باتری نگه می‌دارند. پس از ورود به آنجا، باید بتوانید ببینید کدام برنامه‌ها بیشترین مصرف باتری را در قسمت Battery Usage By App استفاده کرده‌اند. فرآیند توهین باید درست در بالای لیست باشد.

از آنجا، شما سه گزینه دارید. می توانید گوشی را ریبوت کنید و ببینید که آیا این مشکل را متوقف می کند یا خیر. دومین کاری که باید امتحان کنید بازگشت به تنظیمات، رفتن به بخش برنامه‌ها و توقف اجباری برنامه است. در نهایت، می توانید برنامه را حذف و دوباره نصب کنید تا ببینید آیا این باعث توقف آن می شود یا خیر.

هر چند وقت یکبار، ممکن است یک فرآیند سیستمی باشد که باعث تخلیه بیش از حد باتری می شود. اگر اینطور است، همچنان می‌توانید با رفتن به برنامه‌ها، فرآیند را به اجبار ببندید بخش تنظیمات، دکمه منوی سه نقطه را فشار داده و نمایش برنامه های سیستم را انتخاب کنید. روند توهین آمیز را پیدا کنید و به زور آن را ببندید. به غیر از این، بهترین شرط شما این است که فروشگاه Play را برای به‌روزرسانی برنامه‌ها، تنظیمات به‌روزرسانی سیستم بررسی کنید یا روی این پیوند از تلفن خود ضربه بزنید تا ببینید آیا خدمات Google Play به به‌روزرسانی نیاز دارد یا خیر.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید