مگ بلاگ

14 مورد از جذاب ترین چهره های اپل واچ که باید امتحان کنید

14 مورد از جذاب ترین چهره های اپل واچ که باید امتحان کنید

برای کسانی که می‌خواهند مرحله بعدی را در صفحه‌های ساعت بسیار آموزنده انجام دهند، صفحه ساعت مدولار وجود دارد. ماژولار به سادگی یک چهره را در بر نمی گیرد، بلکه چهار چهره را در بر می گیرد. برای صفحه اصلی مدولار، به شما یک انتخاب رنگ و پنج پیچیدگی در کنار نمایشگر دیجیتال پایه زمان داده می شود.

اگرچه از نظر فنی کمتر از چهره Infograph است، مدولار با سطح اطلاعات ارائه شده توسط این پیچیدگی آن را جبران می کند. با نمایشگر دیجیتالی زمان در سمت راست بالای صفحه، بقیه املاک روی صفحه ساعت شما برای اطلاعات در دسترس است. عارضه اصلی در این محدوده عارضه میانی است که اکثریت صورت را به خود اختصاص می دهد. با توجه به اندازه آن، می توانید اطلاعات زیادی در اختیارتان قرار دهید.

دیگر تکرارهای صورت مدولار از تغییرات جزئی و ارتقاء در نسخه اصلی ساخته شده است. ماژولار کامپکت همه چیز را به سه عارضه تبدیل می‌کند، یکی از آنها مانند پیچیدگی میانی بزرگ‌تر است و گزینه‌ای برای داشتن صفحه آنالوگ به جای دیجیتال است. چهره Modular Duo نیز وجود دارد که به شما امکان سه عارضه را می دهد، اما دو مورد از آنها عوارض بزرگتری هستند که روی هم قرار گرفته اند.

تکرار نهایی بزرگترین تغییر است و منحصر به Apple Watch Ultra است. صورت مدولار اولترا به شما امکان می دهد هفت عارضه عظیم را تنظیم کنید. Modular Ultra متفاوت از سایر چهره های مدولار طراحی شده است و همچنین دارای یک قاب قابل تنظیم است که تقریباً می تواند یک پیچیدگی اضافی به نظر برسد، البته با انتخاب بسیار محدود برای اطلاعاتی که در قاب به شما داده می شود.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google