مگ بلاگ

2025 Ram 1500 Drops HEMI As Pickup Pairs Twin-Turbo جدید با فناوری و لوکس بیشتر

در نمای بیرونی، رم 1500 2025 استایلی جسورانه‌تر دارد، با نشان‌های بزرگ‌تر و برجسته‌تر «RAM»، چراغ‌های جلو ارتقا یافته LED در تریم‌های بالاتر و مجموعه جدیدی از مه شکن‌های سه عنصری. بسته به تریم، هشت نسخه مختلف از جلوپنجره وجود خواهد داشت، در حالی که طرح‌های جدید کلاستر چراغ‌های عقب شامل LED و نظارت بر نقاط کور در برخی از کلاس‌ها هستند.

برای مدل سال 2025، رم خط تولید 1500 را به سه کلاس بزرگ تقسیم می کند. “Core” تمام کامیون‌های اصلی از تریم Tradesman خواهد بود، در حالی که “Luxury” شاهد نسخه‌های مجلل‌تری خواهد بود که انتظارات (و بودجه‌های) بزرگ‌تری را در بین خریداران پیکاپ منعکس می‌کنند. یک پرچمدار 2025 Ram 1500 تنگستن دارای سپر جلوی محصور شده و چرخ‌های 22 اینچی با تراش الماسی و رنگ‌آمیزی است. مدل‌های جدید Bighorn/Lone Star، به همراه Laramie و Limited Longhorn نیز تریم زیباتر و گزینه‌های چرخ ارتقا یافته را اضافه خواهند کرد.

یکی از سوالات مبرم برای طرفداران Ram، آینده 1500 TRX است که در حال حاضر متوقف شده است، و در این مورد، خبرهای خوب و بد وجود دارد. نکته منفی این است که دسته “ورزشی” Ram شامل یک TRX به روز شده نمی شود. در عوض، یک RHO جدید 2025 1500 (در کنار Warlock و Rebel) وجود دارد که از موتور پرتوان Hurricane استفاده می کند.

مدیر عامل شرکت Kuniskis می گوید: “TRX، ما این نام را برای مدتی در قفسه قرار خواهیم داد.” به گفته Kuniskis، RHO باید هندلینگ بهتری داشته باشد و از TRX فعلی ارزانتر باشد.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش