مگ بلاگ

3 ابزاری که برای نصب استریو جدید خودرو ضروری است

3 ابزاری که برای نصب استریو جدید خودرو ضروری است

حتی ابتدایی‌ترین سیستم صوتی خودرو شامل بلندگوهای متعددی است که در طول و عرض فضای داخلی خودرو نصب شده‌اند. فرآیند پر زحمت مسیریابی سیم ها از طریق آسترهای سقف، پانل ها و مجراها زمان بر خواهد بود. سیم کش این کار را بسیار سریعتر و بدون سرخوردگی می کند.

این ابزار که به عنوان کرم سیمی نیز شناخته می شود، معمولاً یک طول صاف از پلاستیک با قلاب یا چشمک در دو انتها است. به لطف استحکام و لغزندگی ذاتی آن که به آن اجازه می دهد سیم ها را از طریق مجاری که در غیر این صورت خیلی سفت و طولانی برای تغذیه کابل ها به روش معمول هستند، بکشد، آسان است.

صرفه جویی در هزینه سیم کشی با جدا کردن پانل های داخلی و آسترها وسوسه انگیز است، اما حتی این ممکن است در برخی موارد کمکی نکند. مهم‌تر از همه، مسیریابی سیم‌ها از طریق مجرای محکم بسته‌بندی شده مانند آنچه روی درب صندوق عقب وجود دارد، بدون آن یک کابوس است. این ابزار همچنین در صورتی که مجبور باشید با کابل های چالش برانگیز مانند ساب ووفرهای نصب شده در صندوق عقب مقابله کنید، هزینه خود را پرداخت می کند.

اگر بودجه کمی دارید، یک سیم مسی با هسته جامد نسبتاً ضخیم نیز به خوبی کار می کند. طول مناسب ضخیم (تقریباً 6 AWG) از سیم مسی لخت به اندازه کافی سفت و نرم است که بتوان از طریق فضاهای تنگ رانده شود. فقدان عایق همچنین مانع از چسبیدن آن به لوله های پلاستیکی، فرش و لاستیکی می شود.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google