مگ بلاگ

3 بهترین آشکارساز ChatGPT (و چرا هنوز نمی توانید به آنها اعتماد کنید)

3 بهترین آشکارساز ChatGPT (و چرا هنوز نمی توانید به آنها اعتماد کنید)

Originality.ai یک ابزار ممتاز است که یک برنامه پرداخت و یک برنامه ماهانه را ارائه می دهد، و این یک مزیت است که شامل سرقت ادبی و بررسی خوانایی در سرویس، به علاوه یک برنامه افزودنی بسیار خوب Chrome است. پس از هر اسکن، این ابزار یک درصد کلی را ارائه می دهد که نشان می دهد کدام بخش از متن احتمالاً توسط هوش مصنوعی تولید شده است. همچنین بخش های خاصی از متن را با حکمی در مورد اینکه آیا توسط هوش مصنوعی نوشته شده است یا خیر برجسته می کند.

این ابزار بیشتر بررسی های دقیقی را بر روی متونی که ما اسکن می کردیم ارائه می کرد – حتی یک قطعه ساخته شده توسط انسان را به درستی شناسایی می کرد که از طریق یک تفسیرگر چرخانده شده بود. با این حال، زمانی که ما متن ترانه “The Star-Spangled Banner” را از طریق دستگاه پخش کردیم، گزارش می گوید که تنها 10 درصد احتمال دارد که توسط یک انسان نوشته شده باشد. در آزمایش دوم حکم متفاوتی داشت و حکم می‌داد که این ماده به احتمال زیاد 100% کار یک انسان است. همچنین 89٪ مطمئن بود که مقدمه قانون اساسی ایالات متحده کاملاً توسط هوش مصنوعی ایجاد شده است.

این نتایج اعتماد بسیار کمی را القا می کند، که با توجه به اینکه Originality.ai دارای دقت 94 درصدی در تشخیص محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی است، طعنه آمیز است. چیزی که اعتماد را سخت‌تر می‌کند، ناتوانی ابزار در زمینه‌سازی است. به جای تیراندازی کور، می توان انتظار داشت که دستگاه بتواند مقدمه قانون اساسی و سرود را بر اساس شهرت آنها قضاوت کند، متن را با سوابق آنلاین تطبیق دهد، و بنابراین به درستی منشأ آنها را شناسایی کند، به خصوص با توجه به اینکه ما به وضوح در کادر عنوان توضیح داده ایم که چه چیزی چیست. هر کدام بود.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید