مگ بلاگ

3 تا از برترین شبیه سازهای Nintendo 3DS برای اندروید

3 تا از برترین شبیه سازهای Nintendo 3DS برای اندروید

یکی از محبوب‌ترین نام‌ها در صحنه شبیه‌سازی 3DS، صرف نظر از اینکه روی چه پلتفرمی بازی می‌کنید، سیترا است. Citra یک شبیه ساز منبع باز است که بر روی پلتفرم های مختلف از جمله PC، MacOS، Linux و البته اندروید موجود است.

Citra طوری طراحی شده است که تا حد امکان بسیاری از ویژگی های 3DS اصلی را به طور صادقانه بازسازی کند و این کار را به شیوه ای مدرن و پیشرفته انجام دهد. این شبیه ساز با صدها بازی از کتابخانه 3DS سازگار است و از بسیاری از ویژگی های تکمیلی کنسول مانند کنترل های حرکتی، دوربین های AR و میکروفون ها پشتیبانی می کند. طبیعتاً از اتصالات کنترلرهای خارجی نیز پشتیبانی کامل دارد، اگرچه اگر کنترلر ندارید، می توانید بازی های خود را از طریق صفحه لمسی اندروید خود نیز کنترل کنید.

اگر از یک دستگاه اندروید رده بالاتر استفاده می‌کنید، می‌توانید از ویژگی‌های بهبود گرافیکی Citra، از جمله مقیاس‌بندی وضوح و فیلتر بافت، استفاده کنید تا وفاداری بصری بازی‌های خود را تا حد امکان افزایش دهید. Citra برای دانلود رایگان در فروشگاه Google Play در دسترس است. برای مشاهده لیست بازی های سازگار، به وب سایت رسمی Citra مراجعه کنید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید