مگ بلاگ

3 تا از بهترین برنامه های اپل واچ برای همگام شدن با تیم های ورزشی مورد علاقه شما

3 تا از بهترین برنامه های اپل واچ برای همگام شدن با تیم های ورزشی مورد علاقه شما

با برنامه theScore برای Apple Watch، به‌روزرسانی‌های بی‌درنگ برای تیم‌های برتر خود را روی مچ دست خود دریافت می‌کنید. این نمرات و آمار از فوتبال حرفه ای و کالج، بسکتبال، بیس بال، فوتبال، نسکار، چوگان، هنرهای رزمی ترکیبی و موارد دیگر را به شما نشان می دهد. احتمالاً به همین دلیل است که این برنامه بسیار محبوب است: این برنامه کمی از همه چیز دارد. به علاوه، همراه با نمرات سطح بالا، فقط می توانید روی امتیاز ضربه بزنید تا آمار فردی هر دو تیم را در قالب امتیاز جعبه ببینید.

یکی دیگر از کارهایی که TheScore به محض داشتن وقت تلفنی به خوبی انجام می دهد این است که شما را با آخرین اخبار و سرفصل ها به روز می کند و همچنین تجزیه و تحلیل کامل تیم فانتزی را ارائه می دهد. حتی یک سیستم چت ارائه می دهد تا بتوانید با افراد دیگری که بازی ها را تماشا می کنند یا هرکسی که به لیگ های مختلف در همه ورزش ها علاقه مند است صحبت کنید.

برای تنظیم همه چیز، فقط وارد برنامه iOS می‌شوید، تیم‌های مورد علاقه‌تان را از هر ورزشی که دنبال می‌کنید انتخاب می‌کنید، سپس می‌روید. اکنون Apple Watch شما تمام اطلاعات ورزشی مورد نیاز خود را با حتی بیشتر در برنامه iOS ارائه می دهد.