مگ بلاگ

3 لوازم جانبی ضروری که هر دارنده تبلت آمازون فایر باید داشته باشد

3 لوازم جانبی ضروری که هر دارنده تبلت آمازون فایر باید داشته باشد

اگر از Fire Tablet خود برای کارهای هنری یا صرفاً برای یادداشت برداری با دست در کلاس استفاده می کنید، انگشتان شما بهترین ابزار برای انجام این کار نیستند. انجام حرکات سریع و دقیق با انگشت اشاره کشیده هم سخت و هم ناراحت کننده است، ناگفته نماند که انگشت شما معمولاً از مکان نما ترسیم بزرگتر است، بنابراین تا زمانی که آن را بلند نکنید نمی توانید آنچه را که نوشته اید ببینید. به جای تکیه بر انگشتان خود، به یک ابزار دقیق مناسب نیاز دارید.

قلم OASO’s Stylus Pen، به جای قلم معمولی با نقطه سخت، دارای یک نوک دیسک سیلیکونی جدید در انتهای آن است. این طراحی به شما این امکان را می دهد که زاویه و فشار ورودی های صفحه نمایش لمسی خود را بدون نگرانی از خراشیدن به دقت تنظیم کنید. این یک قلم هوشمند نیست – شما نیازی به شارژ آن یا اتصال با بلوتوث ندارید. فقط آن را بردارید و شروع به نوشتن کنید. هنگامی که از آن استفاده نمی کنید، می توانید نوک دیسک را باز کنید و آن را در درپوش قرار دهید تا ایمن و تمیز بماند.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش