مگ بلاگ

3 نکته ضروری برای حفظ سیستم شارژ EV خانه شما

3 نکته ضروری برای حفظ سیستم شارژ EV خانه شما

برای شارژرهای خانگی سطح 1 و 2، بیشترین تعمیر و نگهداری که معمولاً نیاز دارید، بررسی گهگاهی برای آسیب احتمالی کابل‌ها و دوشاخه‌ها است. این می تواند به صورت خراش، سوراخ، سوختگی یا جای گزش باشد.

برای افرادی که روزانه از خودروهای برقی خود استفاده می‌کنند، این امر به طور طبیعی اتفاق می‌افتد، زیرا مطمئناً متوجه می‌شوید که روی کابل‌های شارژتان آثار گزش یا خراش وجود دارد. خوشبختانه، کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای ضد موش گاراژ خود انجام دهید. در شرایط ایده آل، ایستگاه های شارژ خانه شما به گونه ای طراحی شده اند که سال ها قبل از نیاز به سرویس کار کنند.

هنگام نصب یک سیستم شارژ EV در خانه، اداره ایمنی برق توصیه می کند که فقط یک پیمانکار برق دارای مجوز را استخدام کنید تا از خطرات برای شما، وسیله نقلیه الکتریکی یا خانه شما جلوگیری شود. گذشته از اینکه خودتان سیستم شارژ را بررسی کنید، ممکن است خوب باشد که گاهی اوقات به آن نگاهی حرفه ای داشته باشید.

اگر از یک کارگر بدون مجوز برای نصب اولیه سیستم شارژ خود استفاده کرده اید، ممکن است بخواهید فوراً آن را توسط یک متخصص دارای مجوز بازرسی کنید. آنها نه تنها می توانند مشکلات احتمالی را از قبل تشخیص دهند، بلکه می توانند تشخیص دهند که آیا شما تابلوی الکتریکی مناسبی دارید که بار سیستم شارژ EV خود را در خانه شما کنترل می کند یا خیر.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید