مگ بلاگ

3 پایه شارژ Nintendo Switch Joy-Con دارای رتبه برتر

3 پایه شارژ Nintendo Switch Joy-Con دارای رتبه برتر

داک شارژ PowerA Joy-Con احتمالاً یکی از اولین محصولاتی است که در حین جستجو پیدا خواهید کرد و مستقیماً در فروشگاه آنلاین نینتندو ایالات متحده فروخته می شود. به‌عنوان یک محصول دارای مجوز رسمی، این محصول در جعبه تأیید قرمز رنگ قرار دارد و نشان طلایی نینتندو در گوشه آن نمایش داده می‌شود.

خود محصول ساده و جمع و جور است: یک پایه وزن دار با چهار فضای اتصال که درست مانند خود سوئیچ کار می کند – فقط Joy-Cons را در جای خود قرار دهید. هر فضای اتصال Joy-Con دارای چراغ LED مخصوص به خود است که با اتصال صحیح کنترلر روشن می شود. آنها در هنگام شارژ قرمز می درخشند و هنگامی که کنترلر 100٪ قدرت دارد به رنگ سبز تغییر می کند.

با استفاده از شارژر USB، می‌توانید لوازم جانبی را مستقیماً به داک سوئیچ اصلی یا دیواری با آداپتور برق متناوب USB Nintendo متصل کنید. این به شما انعطاف‌پذیری می‌دهد، اما باید توجه داشت که این محصول با آداپتور مخصوص به خود عرضه نمی‌شود، بنابراین اگر قصد ندارید آن را به داک خود وصل کنید، باید یک آداپتور جداگانه خریداری کنید. طراحی آن با زیبایی‌شناسی نینتندو مطابقت دارد، بنابراین می‌توانید آن را با داک اصلی خود و سایر محصولات هماهنگ کنید بدون اینکه ظاهری نامرتب داشته باشد. هنگامی که چهار اسلات آن را با داک اصلی خود ترکیب می کنید، می توانید در هر زمان سه جفت Joy-Cons را شارژ کنید. این محصول دارای دو سال گارانتی محدود است و همچنین می توانید آن را در آمازون با قیمت حدود 25 دلار خریداری کنید.