مگ بلاگ

4 جایگزین برای استیک تلویزیون آتش آمازون که ارزش بررسی دارد

4 جایگزین برای استیک تلویزیون آتش آمازون که ارزش بررسی دارد

اگر اپل واچ، آیفون، آی‌پد، مک‌بوک و ایرپاد دارید، ممکن است تعجب کنید که چگونه می‌توانید کمی اپل را وارد زندگی خود کنید. پاسخ اپل تی وی است، یک راه حل سرگرمی خانگی برای کسانی که در اکوسیستم اپل هستند.

مزایای اصلی Apple TV مشابه نقاط فروش عمده سایر محصولات اپل است. خوب به نظر می رسد، استفاده از آن ساده است و به طور یکپارچه با سایر محصولات اپل که ممکن است صاحب آن باشید ادغام می شود. آیا می خواهید چیزی از آیفون خود به تلویزیون خود ارسال کنید؟ اگر جعبه Apple TV دارید، می توانید به سادگی آن را در آنجا پخش کنید. همچنین می توانید گوشی خود را به تلویزیون خود بازتاب دهید. برعکس، اگر دستگاه‌های غیر اپل دارید، با راه‌حل سرگرمی خانگی اپل به خوبی بازی نمی‌کنند. فراتر از تلفن ها و آیپدها، Apple TV با Apple Homekit و iTunes به خوبی کار می کند و دارای سیری داخلی و بسیاری ویژگی های دیگر است.

از آنجایی که محصول اپل است، ارزان هم نیست. انتظار می رود حدود 80 دلار برای جعبه اصلی و حدود 150 دلار برای نسخه 4K بپردازید. با این حال، قیمت با برخی از مزایا همراه است. بلندگوهای داخلی Dolby عالی هستند و هر نسل دارای یک تراشه نسبتاً سنگین است که آن را تغذیه می کند. بنابراین تاخیر کمتری نسبت به Fire TV Stick یا محصولات مشابه خواهید داشت و حتی می‌توانید بازی‌های معمولی را در Apple TV انجام دهید. اپل همچنین تمایل دارد تا آزمایش‌های گسترده‌ای از سرویس استریم خود، Apple TV+، را با محصولات خود همراه کند – بنابراین ممکن است مقداری از هزینه‌های ارزش سرگرمی را پس بگیرید.

تویوتا تا رسیدن به خودروهای برقی کامل کند بود اما این کانسپت‌های جدید نشان می‌دهند که کار تمام شده است

تویوتا تا رسیدن به خودروهای برقی کامل کند بود اما این کانسپت‌های جدید نشان می‌دهند که کار تمام شده است

بعدی تویوتا اسپورت کراس اوور مفهومی است، یک کراس اوور شیک و پرسرعت که سعی می‌کند بهترین‌های EV6 کیا را با زیبایی‌شناسی اغراق‌آمیز LED و خطوط تیز تقلید کند. به نظر می رسد این خودروساز