مگ بلاگ

4 روش برای سفارشی کردن صفحه اصلی Google Chrome

4 روش برای سفارشی کردن صفحه اصلی Google Chrome

در حالی که احتمالاً افزونه‌های کروم را به عنوان ابزارهای بسیار خوبی برای دانلود تصاویر و ویدیوها یا مسدود کردن تبلیغات در وب‌سایت‌ها می‌شناسید، برخی از افزونه‌ها نیز می‌توانند ظاهر صفحه اصلی شما را تغییر دهند. در اینجا چند مورد از جالب تر است

  • Momentum: Momentum نه تنها پس‌زمینه صفحه اصلی شما را هر روز تغییر می‌دهد، بلکه یک نقل قول الهام‌بخش، مانترای مثبت، آب‌وهوای محلی، زمان فعلی، لینک‌های سریع سفارشی و لیست کارهایی را که دقیقاً در صفحه اصلی شما انجام می‌شود نمایش می‌دهد.

  • uTab: uTab مانند صفحه اصلی کروم در استروئیدها است. به شما امکان می دهد هر تعداد میانبر که می خواهید اضافه کنید. بعلاوه، می توانید میانبرها را در سراسر صفحه بکشید تا صفحه اصلی خود را همانطور که دوست دارید سازماندهی کنید.

  • Tabrr Dashboard: Tabrr با افزونه ای همراه است که به شما امکان می دهد بدون خروج از صفحه اصلی با ChatGPT ارتباط برقرار کنید. این افزونه همچنین از طرح‌بندی سنتی صفحه اصلی متفاوت است زیرا نوار جستجو را در بالا سمت چپ نمایش می‌دهد و دارای ابزارهای اضافی مانند ساعت، یادداشت‌ها و عکس دلخواه شما است.

  • بازی‌های بدون انسداد: بازی‌های بدون انسداد با بازی‌های کلاسیک مانند Subway Surfers، Among Us و Cut the Rope، صفحه اصلی شما را به یک بازی کوچک تبدیل می‌کند. هنوز یک نوار جستجوی کاربردی در صفحه به همراه برگه‌های اختصاصی برای سایت‌ها و نشانک‌های برتر شما موجود است.

برای تغییر صفحه اصلی خود به برنامه افزودنی انتخابی خود، کافی است به فروشگاه وب Chrome بروید، برنامه افزودنی را پیدا کنید و روی افزودن به کروم کلیک کنید. سپس، درخواست افزودن افزونه را تأیید کنید. وقتی یک برگه جدید را باز کردید، روی Keep it کلیک کنید تا برنامه افزودنی نصب شده به عنوان صفحه اصلی جدید شما باقی بماند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟