مگ بلاگ

4 مورد از محبوب ترین پایه های Insta360 برای موتورسواران

4 مورد از محبوب ترین پایه های Insta360 برای موتورسواران

لوازم جانبی شخص ثالث فوق العاده زیادی وجود دارد، اما رقابت با شهرت و قابلیت اطمینانی که با سخت افزار رسمی ارائه می شود، دشوار است. یکی از بهترین گزینه ها برای سوارکارانی که به دنبال شروع با دوربین Insta360 خود هستند، بسته رسمی موتورسیکلت Insta360 است.

این شامل یک پنجه فرمان سنگین و پایه توپ دوتایی برای جلوی دوچرخه شما و دو پایه چسب انعطاف پذیر است که می تواند به کلاه ایمنی، گلگیر دم، مخزن بنزین و حتی شیشه جلوی شما وصل شود تا موقعیت های مختلف نصب را داشته باشید. با قیمت بسیار مناسب علاوه بر این، این پایه‌ها همگی برای کارکردن با Insta360 Invisible Selfie Stick طراحی شده‌اند، به این معنی که می‌توانید با این پایه‌ها عکس‌های باورنکردنی از پهپادهای مصنوعی نیز بگیرید.

جان میلبنک از BikeSocial این کیت را برای تنظیم سریع و گرفتن چند عکس اکشن خوب در حین سواری مفید دانست. با این حال، او در مورد استفاده طولانی مدت چند مشکل پیدا کرد. او گفت: “این گیره برای نصب سریع دوربین روی فرمان بسیار مفید است، اما پس از حدود دو ماه استفاده از نخ من جدا شد. شاید دستم خیلی سنگین بود، اما تعویض سریع بین دوچرخه ها باعث ناامیدی من شد.”

بررسی های کاربران در آمازون به طور مشابه نشان می دهد که اگرچه عملکرد خوب است، اما دوام پایه ها می تواند بسیار بهتر باشد. بنابراین، در حالی که این یک کیت شروع عالی است، برخی از کاربران ممکن است گیره محکم تری را ترجیح دهند، اگر بخواهند خشن سوار شوند یا به طور منظم پایه را بین دوچرخه ها تغییر دهند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید