مگ بلاگ

4 نکته ضروری برای حفظ حریم خصوصی که هر بازیکنی باید بداند

4 نکته ضروری برای حفظ حریم خصوصی که هر بازیکنی باید بداند

برای گیمرها، حفاظت از حریم خصوصی شما نیاز به یک رویکرد جامع در زمینه امنیت دارد، به ویژه به این دلیل که شما در معرض خطرات مختلفی هستید. به‌عنوان یک گیمر، احتمالاً حساب‌های بین پلتفرمی زیادی دارید که اطلاعات شخصی و مالی شما در آن‌ها مرتبط است.

با ظهور هوش مصنوعی، میانگین زمان لازم برای گذرواژه‌های حمله خشونت‌آمیز به شدت کاهش یافته است. در سال 2023، Hive Systems ادعا می کند که هکرها می توانند تقریباً بلافاصله رمز عبور شما را حتی با اعداد، حروف بزرگ و کوچک و نمادها به دست آورند. به همین دلیل، ایجاد رمزهای عبور قوی یا استفاده از مدیریت رمز عبور بسیار مهم است. علاوه بر این، در صورت امکان باید احراز هویت دو مرحله ای (2FA) را فعال کنید.

در مرحله بعد، هنگام اجرای بازی‌های جدید، ممکن است لازم باشد برای حساب‌ها ثبت نام کنید. در صورت امکان، می‌توانید یک ایمیل جداگانه برای حساب‌های مخصوص بازی ایجاد کنید تا در صورت به خطر افتادن آن کمتر نگران باشید. اگرچه ممکن است برای جلوگیری از دسترسی کودکان به محتوای رتبه‌بندی‌شده برای بزرگسالان، برخی سؤال‌ها مانند روز تولد شما ضروری باشد، اما مواردی مانند آدرس کامل یا اطلاعات کارت اعتباری شما ممکن است اینطور نباشد.

در نهایت، اگر بازی‌های موبایلی انجام می‌دهید، باید به طور مرتب مجوزهای برنامه را در تلفن همراه خود نیز بررسی کنید. در برخی موارد، برخی از توسعه‌دهندگان بازی سعی می‌کنند اطلاعات یا داده‌هایی را که همیشه برای گیم‌پلی ضروری نیستند، درخواست کنند. اغلب، این شامل دسترسی به فایل‌ها، عکس‌ها و حتی مکان شما می‌شود. در این مورد، انگیزه بسیار کمی برای شما برای به اشتراک گذاشتن آن وجود دارد، بنابراین ممکن است انصراف دهید.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی