مگ بلاگ

4 ویژگی مفید Google Pixel Watch 2 که هر مالکی باید تا به حال درباره آن بداند

4 ویژگی مفید Google Pixel Watch 2 که هر مالکی باید تا به حال درباره آن بداند

Pixel Watch 2 شما می‌تواند اعلان‌های برنامه‌های موجود در تلفن هوشمند همراه و همچنین برنامه‌های روی دستگاه را نشان دهد. با این حال، گاهی اوقات، دریافت هشدارهای زیاد از برنامه های مختلف می تواند گیج کننده و طاقت فرسا باشد. با این حال، برای مقابله با این، می‌توانید اعلان‌ها را از برنامه‌های ساعت و برنامه‌های تلفن مدیریت کنید (و/یا آنها را خاموش کنید).

برای شخصی‌سازی و مدیریت اعلان‌ها در Pixel Watch، برنامه Watch را در تلفن هوشمند متصل باز کنید، به پایین بروید تا وارد منوی تنظیمات شوید و «اعلان‌ها» را انتخاب کنید. در صفحه بعدی، این منو برنامه های موجود در ساعت هوشمند و تلفن همراه با گزینه خاموش کردن آنها را به شما نشان می دهد. حتی می‌توانید تمام برنامه‌هایی را که در هفت روز گذشته هشدار داده‌اند، مشاهده کنید.

به عنوان مثال، اگر نمی‌خواهید اعلان‌های Slack، X (توئیتر سابق) یا اینستاگرام را در Pixel Watch 2 خود مشاهده کنید، می‌توانید با فشار دادن دکمه سمت راست آن‌ها را خاموش کنید. در همین حال، می‌توانید اعلان‌های Google Wallet، Phone و Personal Safety را روشن کنید. گزینه ای برای بی صدا کردن همه هشدارها نیز وجود دارد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید