مگ بلاگ

5 ابزاری که برای سفر ماهیگیری بعدی خود می خواهید

5 ابزاری که برای سفر ماهیگیری بعدی خود می خواهید

در حالی که تعداد زیادی ابزار تخصصی ماهیگیر در بازار وجود دارد – و تعداد زیادی ابزار چند ابزار معمولی که این کار را به خوبی انجام می دهند – بسیاری از آنها با Leatherman Wave + مطابقت ندارند، همانطور که رتبه بندی بالای آن از خریداران در آمازون نشان می دهد. انبردست به تنهایی زندگی را در یک سفر ماهیگیری معمولی آسان تر می کند. سپس چاقوی تیغه قفل کننده، مجموعه کوچکی از قیچی و یک سوهان فلزی وجود دارد که همه آنها هنگام پردازش ماهی یا حفظ خط و تکل شما به کار می آیند.

اگرچه Leatherman گران است، اما با قیمتی در حدود 120 دلار در آمازون عرضه می شود، ارزش خرید یک چند ابزار اختصاصی برای جعبه دنده خود را دارد. اگر از راننده روزانه خود در کنار رودخانه استفاده می کنید، هر چقدر هم که مراقب باشید، قطعاً بوی بد ماهی می گیرد. گزینه های ارزان تر شامل Leatherman OHT است که حدود 80 دلار قیمت دارد و حاوی بسیاری از ابزارهای مورد نیاز شما است.

اگر یک چرمباز در بودجه ماهیگیری شما نیست، یک چاقوی ارتشی سوئیسی از سازنده معتبری مانند ویکتورینوکس را در نظر بگیرید. تعداد تقریباً نامحدودی از پیکربندی‌های چاقوی ارتش سوئیس وجود دارد، بنابراین سعی کنید در صورت امکان به دنبال یکی با سوهان فلزی و قیچی باشید. در تجربه ما، بسیاری از “چند ابزارهای ماهیگیر” یک حیله لمسی، ارزان و نه چندان خوب ساخته شده اند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google