مگ بلاگ

5 انتخاب برای تقویت رایانه بازی شما

5 انتخاب برای تقویت رایانه بازی شما

Corsair’s Dominator Platinum RGB DDR5 فقط یک چهره زیبا در بازار RAM نیست. دارای برخی از مشخصات فنی جدی است. اول – سرعت. Dominator یکی از سریع‌ترین کیت‌های رم DDR5 موجود است، و در حالی که شما برای این تسلط حق بیمه پرداخت می‌کنید (جناس بی‌شرمانه‌ای که در نظر گرفته شده است)، در ساخت‌های رایانه‌های شخصی سطح بالا منطقی است.

این کیت رم در انواع 32 و 64 گیگابایتی موجود است و بسته به مادربرد و تعداد اسلات‌ها، می‌توانید 64 گیگابایت را به دو یا چهار حافظه رم تقسیم کنید، در حالی که 32 گیگابایت فقط مجموعه‌ای از دو عدد 16 است. استیک های گیگابایت می تواند تا 6400 مگاهرتز برسد و XMP-آماده اینتل است، بنابراین اگر تصمیم گرفته اید G.Skill بالا را منتقل کنید، این یکی می تواند گزینه خوبی برای مطابقت با CPU اینتل درجه یک شما باشد. نورپردازی RGB فانتزی نیز دارد، بنابراین از دست ندهید.

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد طراحی پخش کننده حرارت آن است. اتلاف گرمای کارآمد برای حفظ عملکرد بهینه بسیار مهم است و Dominator Platinum با در نظر گرفتن این موضوع طراحی شده است. پخش کننده حرارت آلومینیومی باعث می شود که ماژول ها حتی در طول جلسات شدید خنک بمانند.

همانطور که گفته شد، مطمئناً ارزان ترین گزینه نیست، اگرچه بررسی کنندگان می گویند که یکی از بهترین ها است. کیت Corsair Dominator Platinum DDR5 32 گیگابایتی 150 دلار در آمازون قیمت دارد و پس از آن 310 دلار و 419 دلار برای کیت های 64 گیگابایتی قیمت دارند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید