مگ بلاگ

5 اپلیکیشن مفید اپل واچ برای اطلاع از اخبار

5 اپلیکیشن مفید اپل واچ برای اطلاع از اخبار

همه ترجیح نمی دهند اخبار را بخوانند. افراد زیادی هستند – به ویژه مسافران – که اخبار خود را فقط از طریق رادیو دریافت می کنند، به جای خواندن در مورد آنها یا تماشای اخبار، به رویدادهای روز گوش می دهند. TuneIn Radio یکی از بهترین برنامه های رادیویی Apple CarPlay است، بنابراین جای تعجب نیست که یک برنامه Apple Watch عالی نیز هست. رادیو TuneIn به شما امکان می‌دهد به راحتی دریافت اخبار صوتی خود را از مچ دست خود کنترل کنید، اگر به سمت محل کار رانندگی نمی‌کنید، بلکه سوار اتوبوس یا قطار می‌شوید.

این برنامه به شما امکان می دهد بیش از 100000 کانال رادیویی را از سراسر جهان پخش کنید، از جمله ایستگاه های محلی AM/FM. با انتخاب‌های بسیار، می‌توانید تقریباً از هر نوع اخبار زنده، از جمله ورزش، ترافیک و آب‌وهوا انتخاب کنید. با اپلیکیشن اپل واچ، می‌توانید به سرعت صدا را مکث و پخش کنید، و همچنین میزان صدا را کنترل کنید – یک ویژگی بسیار مفید اگر دوست دارید در طول تمرین اخبار خود را دریافت کنید. برنامه اپل واچ همچنین لیست پخشی از کانال های اخیر شما را نگه می دارد و به شما امکان می دهد با یک ضربه انگشت بین آنها جابه جا شوید.

از آنجایی که این یک برنامه رادیویی است و به طور خاص یک برنامه خبری نیست، اگر یک داستان بزرگ منتشر شود، نمی‌توانید اعلان‌های فشاری دریافت کنید، چیزی که توسط بسیاری از برنامه‌های خبری مانند Apple News، NPR، نیویورک تایمز و غیره ارائه می‌شود. همچنین نمی توانید داستان های خبری را که دوست دارید در مورد آن بشنوید انتخاب و انتخاب کنید – شما به هوس هر ایستگاه رادیویی خبری که برای گوش دادن انتخاب کنید خواهید بود.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google