مگ بلاگ

5 برنامه اپل واچ که اگر بچه دارید باید دانلود کنید

5 برنامه اپل واچ که اگر بچه دارید باید دانلود کنید

بنابراین، این دقیقاً یک برنامه نیست، اما یک ویژگی است که نقش مهمی در کمک به کودک شما برای حفظ تمرکز و بهره‌وری بیشتر در ساعات مدرسه دارد. با کنترل برنامه‌ها و اعلان‌های اپل واچ فرزندتان در حالی که در کلاس است، به این مهم دست می‌یابد. برای استفاده از این ویژگی، باید مطمئن شوید که اپل واچ شما از watchOS 7 یا نسخه جدیدتر استفاده می کند. برای فعال کردن آن، باید از طریق Family Setup یک اتصال برقرار کنید و اپل واچ فرزندتان را با آیفون خود جفت کنید. به این ترتیب، کودک شما می تواند از اپل واچ خود استفاده کند، حتی اگر آیفون خود را نداشته باشد.

از iPhone خود، می‌توانید هر زمان که تمایل داشتید، Schooltime را روشن و خاموش کنید و ساعت مدرسه را طبق اولویت خود به عنوان والدین مشخص کنید. هنگامی که Schooltime فعال می شود، ویژگی “افزایش تا بیدار شدن” را غیرفعال می کند، صفحه نمایش را تاریک نگه می دارد و حالت “مزاحم نشوید” را فعال می کند تا حواس پرتی را به حداقل برساند. این به کودک شما اجازه می دهد تا در طول کلاس ها یا دروس اضافی همانطور که در برنامه مشخص شده است تمرکز کند.

به‌علاوه، همه تماس‌های معمولی بی‌صدا می‌شوند، اما فرزندتان همچنان می‌تواند تماس‌های اضطراری دریافت کند و تنها زمانی که این ویژگی فعال باشد، از شما بشنود. در پایان روز، می توانید به گزارش های خلاصه شده دسترسی داشته باشید. این گزارش‌ها اطلاعاتی درباره تعامل فرزندتان با ساعتش در طول مدرسه ارائه می‌کنند، از جمله اینکه چند بار ساعت او قفل باز شده است، زمان‌های دقیقی که این کار را انجام داده است و مدت زمانی که ساعت باز مانده است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید