مگ بلاگ

5 برنامه برتر پخش جریانی رایگان برای Google Chromecast شما

5 برنامه برتر پخش جریانی رایگان برای Google Chromecast شما

Freevee (تلویزیون IMDB سابق) سرویس پخش رایگان آمازون است و یکی از بهترین برنامه های پخش رایگان برای Chromecast است. Freevee شامل کاتالوگ گسترده ای از محتوای ممتاز، از جمله نمایش های تلویزیونی، فیلم ها و کانال های زنده است. مرور فیلم‌ها بر اساس دسته‌بندی آسان است، با ژانرهایی مانند خانوادگی، علمی تخیلی، معمایی، اکشن، فانتزی، کمدی، و درام. همچنین می‌توانید براساس فیلم‌های اخیراً اضافه شده، محبوب و ماه فیلتر کنید.

چندین برنامه تلویزیونی محبوب از جمله “Schitt’s Creek”، “Bosch Legacy”، “Desperate Housewives” و “Lost” ارائه می شود. در حالی که برخی از Amazon Originals را در Freevee خواهید یافت، Freevee Originals مانند “Jury Duty”، “Judy Justice” و “Almost Paradise” نیز وجود دارد. اگر مطمئن نیستید چه چیزی را تماشا کنید، می‌توانید منتخب کانال‌های تلویزیونی زنده را بررسی کنید که شامل اخبار، ورزش، تلویزیون واقعی، جنایت و غیره می‌شود.

Freevee در حال حاضر فقط در ایالات متحده موجود است و یک برنامه اختصاصی برای Google TV دارد که می توانید دانلود کنید. همچنین، می‌توانید از نماد Chromecast در داخل برنامه Freevee برای پخش مستقیم از تلفن هوشمند خود به تلویزیون خود استفاده کنید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید