مگ بلاگ

5 بلندگوی با رتبه برتر رایانه برای رایانه شخصی شما در سال 2024

5 بلندگوی با رتبه برتر رایانه برای رایانه شخصی شما در سال 2024

در نهایت، ما مجموعه دیگری از Edifier داریم، اگرچه این یک گام مهمی نسبت به G2000 است. Edifier R1280DB یک جفت بلندگوی کابینتی 42 واتی با اندازه کامل با محفظه های ام دی اف روکش شده با چوب است.

آن‌ها دارای صفحه‌های ولوم بیس، سه‌گانه و اصلی در پنل جانبی هستند و از اتصال بلوتوث، اپتیکال، کواکسیال و دوگانه RCA پشتیبانی می‌کنند. آنها همچنین دارای یک پورت بازتاب باس در جلو هستند. آنها به خاطر صدایشان تحسین شده اند، اما در مقایسه با سایر مجموعه های بلندگوهای کامپیوتری با طراحی مشابه، قیمت بسیار مناسبی نیز دارند.

TechRadar بلندگوهای R1280DB را به دلیل غنای و کامل بودن صدایشان، با اشتیاق خاصی به خاطر وضوح و حجم آنها تحسین کرد. با این حال، این نشریه به این نکته اشاره کرد که فناوری اکولایزر و فضایی ساز کاملاً با برخی از رقبای Edifier برابری نمی کند. Android Central از طراحی، گزینه‌های اتصال، صدای کلی و ارزش لذت می‌برد و تنها از این واقعیت انتقاد می‌کرد که پخش جریانی بلوتوث به SBC محدود است.

بزرگترین منتقدان سخنرانان از اپل اینسایدر بود. آن‌ها استدلال می‌کردند که فرکانس‌های میان‌رده بلندگوها کمی گل‌آلود هستند و طراحی آن را عمومی می‌دانستند، اما همچنان ادعا می‌کرد که بلندگوها «صدای پرحجم و خوبی دارند» که «کمی بهتر از قیمتشان است که ممکن است نشان دهد».

این اسپیکرها در آمازون امتیاز قابل قبول 4.6 از 5 را دارند و با امتیاز 4.8 از 5 بالاترین مجموعه اسپیکرهای کامپیوتری هستند که در Best Buy مورد بررسی قرار گرفته اند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید