مگ بلاگ

5 بهترین برنامه ChatGPT برای آیفون

5 بهترین برنامه ChatGPT برای آیفون

از میان برنامه‌های ChatGPT موجود برای آیفون، AI Chat توسط Tappz یکی از بالاترین بررسی‌ها است که امتیاز 4.8 را از 27000 کاربر دریافت کرده است. با این حال، یک نکته در مقابل AI Chat این است که تا زمان نگارش این مقاله، از ChatGPT-3.5 Turbo پشتیبانی می‌کند و نه GPT-4 پیشرفته‌تر. این می تواند با یک به روز رسانی تغییر کند، اما در حال حاضر به رقبای با استفاده از GPT-4 در مورد فناوری اصلی برتری می دهد.

با وجود استفاده از یک مدل قدیمی‌تر هوش مصنوعی، AI Chat هنوز چیزهای زیادی برای ارائه دارد. این رابط کاربری تمیزی دارد که شباهت زیادی به ظاهر iMessage دارد و باعث می شود کاربران آیفون در هنگام مکالمه با چت بات احساس کنند که در خانه هستند. به علاوه، حالت تاریک را ارائه می دهد. AI Chat اخیراً با ظرفیت سرور بیشتر برای بارگذاری و پاسخ‌دهی سریع‌تر به‌روزرسانی شده است و محدودیت‌های اعلان و پاسخ برای کاربران قدرتمندی که قصد دارند زیاد با ربات چت صحبت کنند، افزایش یافته است. از بین کاربردهای مختلف هوش مصنوعی برنامه، یکی از ویژگی های قابل توجه این است که می توانید متن را ترجمه کنید و به شما کمک می کند تا یادگیری یک زبان خارجی مانند Duolingo شخصی خود را تمرین کنید. اگر می‌خواهید از همه ویژگی‌های ممتاز آن استفاده کنید، AI Chat یک سطح اشتراک ماهانه 19.99 دلاری را ارائه می‌کند.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش