مگ بلاگ

5 تا از بهترین اپلیکیشن های اپل واچ اگر یوگا تمرین می کنید

5 تا از بهترین اپلیکیشن های اپل واچ اگر یوگا تمرین می کنید

پرایوگا مملو از ویژگی هایی برای روال روزانه یوگا شما است. این یک برنامه 21 روزه یوگای مبتدی را ارائه می دهد تا بتوانید به راحتی در یادگیری ژست ها و پایه ای که برای رفتن به کلاس های پیشرفته تر نیاز دارید، به دست آورید. همچنین با اپل واچ سازگار است و میزان زمان برای هر ژست، تصویری از ژست را نشان می دهد و به تمرینات تنفسی کمک می کند. کلاس‌ها می‌توانند تا ۲۰ دقیقه کوتاه باشند، اگرچه برخی از آنها بسته به سطح مهارت و مدت زمان تمرین شما بیش از یک ساعت طول می‌کشند. پرایوگا حتی با سیری کار می‌کند، بنابراین می‌توانید بگویید «پرایوگا، روتین شب را شروع کن» و تمرین شما را شروع می‌کند.

با این حال، آنچه واقعاً پرایوگا را منحصر به فرد می کند، ویژگی است که در هیچ یک از برنامه های یوگا دیگر یافت نمی شود. این یک “مربی مبتنی بر هوش مصنوعی” دارد که می تواند به شما در تکمیل فرم خود کمک کند. تنها کاری که انجام می دهید این است که گوشی خود را روی یک سرویس پایدار تنظیم کنید و دوربین به سمت تشک یوگا شما باشد. همانطور که در یک حالت قرار می گیرید، برنامه می تواند وضعیت شما را تشخیص دهد و به شما پیشنهادهایی برای بهبود فرم خود بدهد. پرایوگا همچنین با اپلیکیشن Apple Health کار می کند تا بتوانید آن را به حلقه های روزانه خود اضافه کنید.

پرایوگا، مانند بسیاری از برنامه های یوگا، یک سرویس اشتراک است. هزینه آن 4.99 دلار در ماه، 11.99 دلار برای سه ماه یا 29.99 دلار در سال است.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟