مگ بلاگ

5 تا از بهترین اپلیکیشن های اپل واچ برای وزنه برداران

5 تا از بهترین اپلیکیشن های اپل واچ برای وزنه برداران

وقتی صحبت از تقویت قدرت می شود، نحوه سوخت بدنتان می تواند به معنای تفاوت باشد. بدون تغذیه مناسب، نمی توانید عضلات خود را به طور موثر رشد دهید.

با MyFitnessPal، می‌توانید با ردیابی درشت مغذی‌های خود از طریق 18 میلیون غذای جهانی موجود در پایگاه داده آن، به راحتی بر اهداف وزنه‌برداری خود بمانید. با این حال، از آنجایی که MyFitnessPal به اطلاعات ارائه شده توسط داوطلبان متکی است، این احتمال وجود دارد که مواد تشکیل دهنده غذاهای مشابه در رستوران ها، مارک ها یا کشورها متفاوت باشد. علاوه بر این، مگر اینکه همیشه یک ترازو واقعی همراه خود داشته باشید، ممکن است همیشه اندازه سهم را به درستی دریافت نکنید.

به همین دلیل، برنامه‌هایی مانند MyFitnessPal باید به‌عنوان ابزاری برای ایجاد ذهن‌آگاهی در مورد غذا خوردن استفاده شوند، به‌ویژه زمانی که صحبت از ایجاد یک رژیم غذایی جامع است که به شما انرژی لازم برای تمرین می‌دهد. در اپل واچ خود، می‌توانید مجموع کالری‌ها و ماکروهای خود را در حین حرکت مشاهده کنید.

در حالی که ردیابی غذا برای همه افراد، به خصوص کسانی که سابقه اختلالات خوردن دارند، مناسب نیست، خوشحال خواهید شد که بدانید می توانید آن را به صورت رایگان امتحان کنید. اگرچه نسخه مک وجود ندارد، اما MyFitnessPal برنامه هایی برای آیفون، آی پد و البته اپل واچ دارد. اگر می‌خواهید از ویژگی‌های پیشرفته‌تر آن مانند اسکن بارکد، روزه متناوب، و اهداف کلان سفارشی استفاده کنید، می‌توانید نسخه آزمایشی رایگان را امتحان کنید و سپس آن را به Premium ارتقا دهید که می‌توانید سالانه ۷۹.۹۹ دلار دریافت کنید.

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

در نامه وایدن می‌گوید: «در برخی موارد، ممکن است محتوای رمزگذاری‌نشده را نیز دریافت کنند، که می‌تواند از مشتقات باطن برنامه گرفته تا متن واقعی نمایش داده‌شده به کاربر در اعلان‌های برنامه را شامل شود.

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

اگر یک پیام صوتی را در آیفون خود دریافت کنید، یک اعلان پیام دریافت خواهید کرد، همان چیزی که برای یک پیام متنی معمولی دریافت می کنید. وقتی مکالمه را در برنامه پیام‌ها باز می‌کنید،

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو