مگ بلاگ

5 تا از بهترین برنامه های آیفون برای شمارش کالری

5 تا از بهترین برنامه های آیفون برای شمارش کالری

برای کالری شماری ساده و در عین حال موثر، به جز کالری نگاه نکنید. این برنامه در ردیابی کالری دریافتی تخصص دارد، و اگر این تمام چیزی است که شما به دنبال آن هستید، آن را مناسب می‌دانید. این برنامه همه زنگ ها و سوت های فانتزی برنامه های دیگر لیست را نشان نمی دهد، کالری در کاری که انجام می دهد بسیار موثر است. ردیابی کالری شما با کالری ساده است، و آن را از طریق نمودار میله ای برای شما مشخص می کند که به شما امکان می دهد به راحتی یک نگاه سریع بیندازید تا ببینید چه مقدار کالری برای روز باقی مانده است.

همه اینها در سطح رایگان موجود است، اما یک گزینه پولی در دسترس است. با 14.99 دلار در سال، از جمله موارد دیگر، به بارکد اسکنر و ردیاب آب دسترسی خواهید داشت. حتی یک هوش مصنوعی وجود دارد که می تواند به شما در تهیه دستور غذا کمک کند. اینها ویژگی هایی هستند که برخی از برنامه های دیگر به صورت رایگان ارائه می دهند، بنابراین اگر می خواهید این ویژگی ها را دارید، به سراغ آنها بروید. اگر به دنبال یک ردیاب کالری هستید و نه چیز دیگری، کالری مناسب است.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش