مگ بلاگ

5 تا از بهترین برنامه های اندازه گیری در اندروید

5 تا از بهترین برنامه های اندازه گیری در اندروید

برنامه Bubble Level سطح سنج کلاسیک را تکرار می کند که معمولاً از یک لوله شیشه ای کمی خمیده پر از مایع تشکیل شده است که اغلب برای دید آسان رنگ آمیزی شده است. همانطور که دستگاه خود را کج می کنید، حباب داخل لوله مجازی از موقعیت مرکزی دور می شود و زاویه سطح را نشان می دهد. به‌علاوه، این برنامه دارای یک سطح‌سنج چشم گاو نر است که یک گیج‌سنج دایره‌ای با کف صاف با مایع محصور در زیر سطح شیشه‌ای کمی محدب است. این ابزار به تراز کردن سطوح در یک صفحه کمک می کند و آن را برای کارهای مختلف بسیار مفید می کند.

می توانید از هر یک از چهار طرف تلفن خود برای آزمایش سطح یا شاقول یک جسم استفاده کنید. این انعطاف‌پذیری، آن را به همراهی مفید برای طیف وسیعی از فعالیت‌ها تبدیل می‌کند، از اطمینان از اینکه دکوراسیون منزل شما کاملاً مستقیم است تا کمک به راه‌اندازی تجهیزات حرفه‌ای. اگر کارگر ساختمانی، نجار، عکاس یا حتی صاحب کمپینگ و تریلر هستید، از این برنامه بیشترین بهره را خواهید برد.

این برنامه از حسگرهای داخلی دستگاه شما برای ارائه خوانش دقیق استفاده می کند. برای کالیبره کردن، کافی است صفحه نمایش دستگاه خود را رو به بالا روی یک سطح کاملاً تراز مانند کف اتاق قرار دهید و فرآیند کالیبراسیون را دنبال کنید. با این حال، اکثر تلفن‌ها دارای برآمدگی‌های دوربین هستند، بنابراین پوششی که پشت یا کناره‌ها را صاف می‌کند توصیه می‌شود. این به صورت رایگان در فروشگاه Google Play در دسترس است، اما حاوی تبلیغات است. نسخه Pro با قیمت 7.99 دلار موجود است.