مگ بلاگ

5 تا از بهترین برنامه های اپل واچ برای استفاده در فروشگاه مواد غذایی

5 تا از بهترین برنامه های اپل واچ برای استفاده در فروشگاه مواد غذایی

AnyList یک ابزار لیست خرید مواد غذایی با طراحی خوب برای iOS است، اما اگر هزینه اشتراک را بپردازید، در اپل واچ نیز عالی عمل می کند. با استفاده از این برنامه، می توانید چندین لیست خرید ایجاد کنید تا فروشگاه های مختلفی را که مرتباً بازدید می کنید پوشش دهید و با استفاده از آیفون خود مواردی را به هر لیست اضافه کنید. سپس، هنگامی که در فروشگاه هستید، می‌توانید برای بررسی موارد خاموش در اپل واچ خود به فروشگاه بروید.

همچنین دارای پایگاه داده عظیمی از مواردی است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، اما همیشه می توانید موارد مورد نظر خود را نیز اضافه کنید. این برنامه سریع و زیرک است، بنابراین حتی اگر در فروشگاه از شریک زندگی خود جدا شوید، می‌توانید هم‌زمان آیتم‌ها را خط بزنید و هم AnyList چیزی را از دست ندهد.

در حالی که AnyList ویژگی‌هایی برای به خاطر سپردن ترتیب خط زدن اقلام در آخرین بازدید از خریدتان ندارد، می‌توانید دسته‌ها را جابه‌جا کنید (مانند «لبنیات» یا «گوشت‌ها») تا دفعه بعد که به آن می‌روید، کار را راحت کنید. آن فروشگاه خاص این برنامه همچنین دارای یک پایگاه داده دستور العمل ها است، بنابراین می توانید دستور العمل ها را کپی و جایگذاری کنید و برای افزودن مواد به لیست خود ضربه بزنید.

همچنین می‌توانید AnyList را ارتقا دهید تا مجموعه‌ای از ویژگی‌ها را اضافه کنید، اما هزینه آن 9.99 دلار در سال است. ممکن است ارزش آن را داشته باشد که پول اضافی دریافت کنید زیرا می توانید چیزهایی مانند عکس دستور غذاها را به لیست خود اضافه کنید، وعده های غذایی خود را با یک تقویم برنامه ریزی کامل وعده های غذایی مدیریت کنید و موارد دیگر.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید