مگ بلاگ

5 تا از بهترین برنامه های اپل واچ برای کوهنوردان

5 تا از بهترین برنامه های اپل واچ برای کوهنوردان

همانطور که در نام آن آمده است، AllTrails یک همراه عالی برای هر یک از فعالیت های دنباله دار شما است. می‌توانید مسیرهای خود را برنامه‌ریزی کنید، بفهمید مسیرها برای بچه‌ها یا سگ‌ها مناسب هستند، نقشه‌های دقیقی از محیط اطراف خود دریافت کنید، و هزاران چیز دیگر. همچنین می‌توانید ضربان قلب، مسافت طی شده و تغییرات ارتفاع را ردیابی کنید و حتی می‌توانید در صورت بروز مشکل در مسیر با استفاده از Life Line، هشدار ارسال کنید. می‌توانید نقشه‌ها را از قبل دانلود کنید، در صورتی که اتصال ممکن است مشکلی باشد، و حتی اگر با هشدارهای مربوط به چرخش اشتباه از مسیر خارج شده‌اید، به شما اطلاع می‌دهد.

همانطور که برای پیاده روی بعدی خود برنامه ریزی می کنید و نقشه های بارگیری شده خود را آماده می کنید، AllTrails همچنین به شما امکان می دهد نظرات سایر کوهنوردان را در مورد مسیرها بررسی کنید تا احساس کنید که آیا این پیاده روی برای شما مناسب است یا خیر. جامعه ای پر جنب و جوش از کوهنوردان روزانه به برنامه کمک می کند و به شما امکان می دهد از شرایط مسیر، خطرات احتمالی، مناظر عالی و سایر جزئیات مهم برای پیاده روی برنامه ریزی شده خود مطلع شوید. این برنامه دارای بیش از 400000 نقشه مسیر در سراسر جهان است و هر روز تعداد بیشتری به آن اضافه می شود.

اشتراک سالانه AllTrails+ 29.99 دلار است، اما اگر می‌خواهید ببینید که برای شما مناسب است، می‌توانید یک دوره آزمایشی هفت روزه رایگان انجام دهید. فقط فراموش نکنید که قبل از تمام شدن زمان، اگر فنجان چای شما نیست، لغو کنید.