مگ بلاگ

5 تا از بهترین برنامه های رادیویی برای Apple CarPlay

5 تا از بهترین برنامه های رادیویی برای Apple CarPlay

RadioApp بر خلاف اکثر برنامه های پخش رادیویی زمینی است – RadioApp به جای ارائه چیزی شبیه به یک تجربه پخش موسیقی مدرن بر اساس تقاضا، از یک رادیو آنالوگ فیزیکی تقلید می کند. کاربران با کشیدن دستی انگشت خود در امتداد نوار لغزنده تیونر، ایستگاه ها را پیدا می کنند، و این امکان را فراهم می کند که ایستگاه ها را به همان روشی که با چرخاندن شماره گیری روی یک رادیو آنتن انجام می شود، تمیز کنند. این برنامه دارای یک رابط کاربری بسیار مینیمالیستی است که استفاده از آن را آسان می کند، از جمله لغزنده صدا دکمه پخش و مکث و دکمه مکان برای جابجایی به ایالت یا کشور دیگر.

اگرچه این برنامه سعی می‌کند تجربه رادیوی آنالوگ را تکرار کند، اما دارای برخی ویژگی‌های بسیار مدرن است، از جمله توانایی ستاره‌دار کردن ایستگاه‌های مورد علاقه‌تان، ذخیره آهنگ‌هایی که دوست دارید در Apple Music، اشتراک‌گذاری برنامه با افراد دیگر، و جابه‌جایی بین نور و حالت های تاریک بسیاری از ویژگی‌های این برنامه در دسترس کاربران رایگان است، از جمله تنظیمات پخش خودکار، تایمر، و تنظیم آلارم – بله، می‌توانید برنامه را طوری تنظیم کنید که ایستگاه رادیویی را به‌عنوان زنگ صبحگاهی شما به همان روشی که با رادیو ساعت فیزیکی انجام می‌دهید، تنظیم کنید.

با این حال، برخی از ویژگی‌ها از جمله پشتیبانی از Apple CarPlay در پشت برنامه Premium قرار دارند. این بدان معناست که اگر می خواهید از این برنامه در ماشین خود استفاده کنید، باید 2.99 دلار در ماه یا 19.99 دلار در سال بپردازید. نکته مثبت این است که این طرح با برخی ویژگی‌های دیگر نیز همراه است، از جمله Shazam خودکار، علاقه‌مندی نامحدود، و حذف تبلیغات بنری برنامه.

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

در نامه وایدن می‌گوید: «در برخی موارد، ممکن است محتوای رمزگذاری‌نشده را نیز دریافت کنند، که می‌تواند از مشتقات باطن برنامه گرفته تا متن واقعی نمایش داده‌شده به کاربر در اعلان‌های برنامه را شامل شود.

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

اگر یک پیام صوتی را در آیفون خود دریافت کنید، یک اعلان پیام دریافت خواهید کرد، همان چیزی که برای یک پیام متنی معمولی دریافت می کنید. وقتی مکالمه را در برنامه پیام‌ها باز می‌کنید،

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو