مگ بلاگ

5 تا از بهترین برنامه های موبایل برای به اشتراک گذاری فایل های بزرگ

5 تا از بهترین برنامه های موبایل برای به اشتراک گذاری فایل های بزرگ

WeTransfer به طور خاص برای حرفه ای های خلاق طراحی شده است که نیاز به اشتراک گذاری عکس ها، فیلم ها یا اسناد با کیفیت بالا با مشتریان یا همکاران خود برای بازخورد دارند. آن را هم به عنوان یک برنامه اشتراک گذاری فایل و هم به عنوان یک برنامه مدیریت کار در نظر بگیرید. این سه طرح ارائه می دهد: رایگان، حرفه ای و حق بیمه. در طرح رایگان، می توانید تا 2 گیگابایت داده ارسال کنید. برای استفاده از WeTransfer:

  1. برنامه را از فروشگاه گوگل پلی یا اپ استور دانلود و نصب کنید.
  2. برای ادامه وارد شوید یا یک حساب کاربری ایجاد کنید.
  3. پس از ورود به برنامه، به تب Send بروید و روی نماد Plus ضربه بزنید.
  4. انتخاب کنید که آیا می خواهید فایل ها را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید یا ترجیح می دهید یک پیوند قابل اشتراک گذاری ایجاد کنید.
  5. جزئیات مورد نیاز را در قسمتی که انتخاب می کنید وارد کنید.
  6. اگر از طرح Pro یا Premium استفاده می‌کنید، تاریخ انقضا را برای فایل‌ها انتخاب کنید و یک رمز عبور برای یک لایه امنیتی اضافی اضافه کنید.

برنامه تلفن همراه دارای عملکرد اولیه است، اما اگر می خواهید به ویژگی های اضافی مانند پورتال ها دسترسی داشته باشید، باید از وب سایت رسمی WeTransfer استفاده کنید. پورتال مجموعه ای از نظرات است که می تواند یک فایل یا مجموعه ای از فایل ها باشد که می توانید با دیگران به اشتراک بگذارید و در مورد آنها بازخورد دریافت کنید.

شما می توانید یک پورتال برای یک مشتری یا پروژه به عنوان یک مقصد واحد ایجاد کنید تا همه بررسی ها را پیگیری کنید. پورتال شما دارای یک پیوند کوتاه و ثابت برای اشتراک گذاری با تیم خود است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید