مگ بلاگ

5 تا از بهترین برنامه ها برای روزه داری متناوب در سال 2023

5 تا از بهترین برنامه ها برای روزه داری متناوب در سال 2023

با بیش از 705000 بررسی در فروشگاه Google Play، Fasting Tracker که در اندروید و iOS موجود است، به راحتی یکی از برترین برنامه های روزه داری متناوب برای گوشی شما است. مانند سایر برنامه های مشابه، رایج ترین برنامه های IF مانند برنامه های محبوب 14-10، 19-5 و 6-1 را دارد.

با این حال، به‌جای فهرست کردن همه برنامه‌های موجود، Fasting Tracker به طور متفکرانه آنها را به مجموعه‌های مبتدی، متوسط ​​و پیشرفته دسته‌بندی می‌کند تا انتخاب برنامه‌ای که برای سطح شما مناسب‌تر است را برای شما راحت‌تر کند. در مجموعه مبتدی، شما چهار برنامه مختلف دارید که همگی هر روز صبحانه یا شام را حذف می کنند. در مجموعه میانی، پنج برنامه وجود دارد که در آن فقط می توانید یک وعده غذایی در روز بخورید.

در مجموعه پیشرفته، بسته به اینکه کدام یک از سه برنامه موجود را شروع کرده باشید، هر هفته یک یا دو روز ناشتا خواهید بود. اگر نمی‌توانید مناسب‌ترین برنامه از پیش تعریف‌شده را برای خود پیدا کنید، Fasting Tracker گزینه‌ای برای سفارشی‌سازی برنامه خود نیز دارد.

یکی دیگر از ویژگی های مفید وضعیت بدن است که پس از شروع تایمر ناشتا در پانل اعلان ظاهر می شود. این به شما توضیح مختصری می دهد از اتفاقاتی که در ساعات خاصی در دوره روزه داری برای بدن شما می افتد. همچنین در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد IF به طور کلی، اینفوگرافیک/مقالات درون برنامه ای مفید زیر وضعیت موجود است. Fasting Tracker با نسخه رایگان و پریمیوم ارائه می شود. در نسخه پریمیوم، به طرح‌ها، راهنماها و دستور العمل‌های IF بیشتری دسترسی خواهید داشت.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش