مگ بلاگ

5 تا از بهترین بند های ساعت اپل با طراحی

5 تا از بهترین بند های ساعت اپل با طراحی

کیت اسپید مجموعه بزرگی از بندهای اپل واچ دارد و این دستبند استیل ضد زنگ پاوه یکی از محبوب ترین گزینه های این برند است. این بند در رنگ‌های نقره‌ای، نقره‌ای/طلایی، طلایی و رزگلد موجود است و اگر می‌خواهید بند اپل واچ شبیه جواهرات باشد، ایده‌آل است. این محصول از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و با سنگ هایی که شبیه الماس هستند تزئین شده است و برای موقعیت های خاص ایده آل است.

دارای پیوندهای گوش ماهی تاشو است که می توان آن را به صورت جداگانه حذف کرد تا کوچکتر شود. مانند سایر باندهای کیت اسپید، این باند فقط با اندازه های 38 میلی متری، 40 میلی متری و 41 میلی متری مناسب است، بنابراین اگر اپل واچ بزرگتری مانند Apple Watch Ultra دارید، نمی توانید از آن استفاده کنید. باند. New York Times Wirecutter می گوید که بند محکم و ظریف است و بند تاشو پنهان است. همچنین به طرز شگفت انگیزی باریک است و اندازه نوار آن 0.625 اینچ است.

این گروه دارای 4.4 ستاره در آمازون، با بیش از 180 نقد است. مشتریان می گویند سنگین تر از آن چیزی است که به نظر می رسد و به راحتی با یک دست می توان آن را گذاشت. لینک ها را می توان بدون هیچ ابزاری حذف کرد، اما برخی از خریداران گزارش داده اند که چند سنگ به مرور زمان از بین رفته اند.

دستبند استیل ضد زنگ Kate Spade Pavé با قیمت 148 دلار در Kate Spade فهرست شده است، اما می توانید آن را ارزان تر در آمازون تهیه کنید که در حال حاضر با قیمت 120 دلار در دسترس است.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟