مگ بلاگ

5 تا از بهترین صابون های کارواش برای وسیله نقلیه شما

5 تا از بهترین صابون های کارواش برای وسیله نقلیه شما

کارواش‌های خودرو با جزئیات درجه بالا از تمیزکننده‌ها و تجهیزات با درجه بالا استفاده می‌کنند، که مطمئناً ماشین شما را با دقت تمیز می‌کنند، اما به قیمت تمام شده، خوب. تهیه جزئیات کامل ماشین شما در یک مکان مجلل می تواند بسیار گران باشد، که یکی از دلایلی است که انجام آن توسط خودتان جذاب است. اما اگر می‌خواهید تقریبی از درمان سلبریتی‌ها بدون صرف هزینه درمان افراد مشهور داشته باشید، از کارواش کلاس طلایی Meguiar استفاده کنید.

کارواش کلاس طلایی از ترکیبات درجه یک برای پاک کردن کثیفی، کثیفی و سایر آلودگی های خارجی از روی صورت خودروی شما استفاده می کند و آن را بدون لکه و براق می کند. نکته خوب این است که این پاک کننده حاوی نرم کننده های خاصی است که رنگ و درخشش رنگ مات را نشان می دهد و آن را برای بازگرداندن یک ماشین رنگ و رو رفته به شکوه سابقش عالی می کند. همچنین برای استفاده روی کت های شفاف بی خطر است و با روش سطلی و فوم دمنده کار می کند.

کارواش کلاس طلایی Meguiar در آمازون با قیمت 10.99 دلار با امتیاز 4.7 از 5 کاربر در دسترس است. کانال یوتیوب Dieselworld که از علاقه مندان به وسایل نقلیه دیزلی است، این پاک کننده را روی ماشینی با لکه های مختلف کثیفی و کثیفی در سراسر آن آزمایش کرد و از آن در سطل و دمنده فوم استفاده کرد. بعد از هر دو تمیز کردن، ماشین کاملاً بکر بود و هیچ اثری از خود باقی نگذاشت و اجازه داد رنگ طبیعی آن بدرخشد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید