مگ بلاگ

5 تا از بهترین هدفون برای گوش های کوچک در سال 2024

5 تا از بهترین هدفون برای گوش های کوچک در سال 2024

با بی‌سیم شدن هدفون‌ها، قرار دادن آن‌ها برای دارندگان بسیار آسان شده است، و این می‌تواند برای هر کسی که به‌تازگی 200 دلار یا بیشتر از یک مجموعه کم کرده است، ناامیدکننده باشد. تا حدودی به همین دلیل است که تناسب داخل گوش مهم است: اگر هدفون‌های هدفون شما راحت نیستند، می‌توانند بیرون بیایند و فراموش شوند. ناگفته نماند که اگر نوک‌های شما برای گوش‌هایتان خیلی بزرگ باشد، احتمال وقوع آن بیشتر است.

اگر می‌خواهید هدفون‌هایی طراحی شده باشد که احتمال از دست دادن آن‌ها را کاهش دهد، Beats Flex Wireless ممکن است مناسب باشد زیرا چهار گزینه مختلف نوک داخل گوش را ارائه می‌کند، به این معنی که حتی کاربران با گوش‌های کوچک نیز باید بتوانند یک تناسب مناسب پیدا کنند. شاید مهم‌تر از آن، Beats Flex دارای طراحی سیمی است که هدفون‌های گوش چپ و راست را به هم متصل می‌کند، بنابراین به آن‌ها اجازه می‌دهد در صورت عدم استفاده به گردن شما آویزان شوند. این طراحی همچنین تضمین می کند که اگر از گوش شما بیرون بیفتند، در نزدیکترین ناودان نیفتند.

البته، این طراحی سیمی ممکن است برای برخی در عصر هدفون های بی سیم واقعی، مشکل ساز باشد. خوشبختانه، Beats Flex دارای بلوتوث است، به این معنی که برای اتصال به دستگاه شما نیازی به سیم نیست. در بررسی خود از Beats Flex، CNET همچنین عملکرد هدفون و صدای بهتر از حد متوسط ​​را تحسین کرد، اگرچه آنها همچنین به وضوح نشان دادند که صدای Beats Flex با برخی از گزینه های سطح بالا فاصله دارد. با هزینه تنها 70 دلار، کاهش کیفیت صدا تعجب آور نیست، اگرچه Beats شاید مشکل را با زمان پخش 12 ساعته Flex جبران کند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید