مگ بلاگ

5 تا از بهترین هدفون های بی سیم ارزان برای آیفون و اندروید

5 تا از بهترین هدفون های بی سیم ارزان برای آیفون و اندروید

AirPods 2 در سال 2019 عرضه شد، اما اگر از کاربران آیفون هستید، بهترین هدفون های بی سیم ارزانی هستند که می توانید بخرید. در حالی که ایرپادهای نسل دوم معمولاً 129 دلار قیمت دارند، در حال حاضر با قیمت 99 دلار در آمازون در دسترس هستند که قیمت فوق العاده ای است. در حالی که AirPods 2 را می توان با تلفن های اندرویدی استفاده کرد، بسیاری از ویژگی های آنها منحصر به آیفون است، از جمله جفت شدن با یک لمس، دستورات صوتی Siri، اشتراک صدا و امکان مشاهده عمر باتری.

AirPods 2 دارای تشخیص خودکار درون گوش است که به آن ها اجازه می دهد وقتی آنها را از گوش خود خارج می کنید، پخش را متوقف کنند. آن‌ها دارای کنترل‌های لمسی روی پایه‌ها هستند که به شما امکان می‌دهند موسیقی را پخش یا مکث کنید، آهنگ بعدی یا قبلی را پخش کنید یا سیری را احضار کنید. این کنترل ها را می توان در iPhone، iPad یا Mac سفارشی کرد، اما در دستگاه Android یا Windows قابل تنظیم نیست. هدفون های AirPods 2 همچنین دارای یک شتاب سنج تشخیص گفتار هستند که می تواند به طور خودکار زمان صحبت کردن شما را تشخیص دهد و صدای بیرون را فیلتر کند.

در حالی که AirPods 2 دارای ANC نیست، طراحی نیمه داخل گوش آنها را به انتخابی راحت تبدیل می کند اگر از نوک گوش خوشتان نمی آید. عمر باتری این هدفون ها 5 ساعت است، در حالی که کیس تا 24 ساعت طول می کشد. شارژ کردن AirPods به مدت 15 دقیقه منجر به سه ساعت زمان گوش دادن می شود.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش