مگ بلاگ

5 تا از بهترین چاپگرهای عکس تلفن همراه

5 تا از بهترین چاپگرهای عکس تلفن همراه

چاپگر عکس کوچک Canon IVY 2 که معمولاً با قیمت 70 دلار فروخته می شود، کمتر از قیمت اصلی آن 100 دلار است. این چاپگر کوچک از فناوری موسوم به ZINK (جوهر صفر) استفاده می کند که اساساً روشی جذاب برای بازاریابی کاغذ عکس رنگی خود است. با توجه به اینکه نیازی به جوهر ندارید، برای یک بسته 30 تایی 14.39 دلار نسبتا ارزان است. چاپ‌های 2×3 اینچی از نظر رنگ و کیفیت مناسب هستند و می‌توان آن‌ها را با لایه برداری به برچسب تبدیل کرد.

بررسی جامع ما از Canon IVY 2 نشان می‌دهد که اگرچه عمر باتری در سطح بالایی قرار نداشت، اما چاپگر در مقایسه با سایر گزینه‌های موجود در بازار زمان بسیار کمتری برای شارژ مجدد صرف کرد. دو LED چشمک زن عملکرد خوبی برای نشان دادن وضعیت باتری، بلوتوث و چاپ دارند.

برنامه Canon Mini Print که برای Android و iOS در دسترس است، تمام عملکردهای IVY 2 شما را کنترل می‌کند. می‌توانید قاب‌ها و برچسب‌ها را به عکس‌های خود اضافه کنید، آنها را ویرایش کنید تا رنگ‌ها و روشنایی را تنظیم کنید، یا حتی کلاژ ایجاد کنید. عملکرد کاشی به شما امکان می دهد یک تصویر را روی چهار یا نه تصویر کوچکتر 2×3 چاپ کنید، که روشی خلاقانه برای به دست آوردن یک عکس بسیار بزرگتر است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید