مگ بلاگ

5 تا از بهترین کیبوردهای کم مشخصات برای بازی

5 تا از بهترین کیبوردهای کم مشخصات برای بازی

NuPhy یک بازیکن پیشرو در فضای لوازم جانبی بازی نیست، حداقل نه در حدی که Razer، Corsair و Logitech هستند. با این حال، وقتی برد مکانیکی Air75 V2 را به دست می آورید، ممکن است دلیل آن را بپرسید. صفحه کلید جمع و جور مکانیکی 75% به اندازه نمونه های قابل توجه تر – و معمولاً گران تر – خوش ساخت و بادوام است.

در حالی که بسیاری از صفحه‌کلیدهای مکانیکی به سوئیچ‌های خطی، کلیکی و لمسی می‌چسبند، NuPhy گزینه‌ها را با چهار کلید جدید و بهبودیافته با قابلیت تعویض گرم گسترش می‌دهد که لرزش ساقه را کاهش می‌دهد و در صورت تمایل، ارتفاع را کمی افزایش می‌دهد. این برد کوچک دارای سه حالت اتصال است: اتصال بی سیم سریع و بدون تاخیر 2.4 گیگاهرتز، بلوتوث 5.0 و USB-C مستقیم. هنگامی که متصل شدید و مشاهده هر ضربه صاف و راحت روی صفحه نمایش، ارزش NuPhy’s Air75 V2 را واقعاً خواهید دید.

NuPhy Air75 V2 یک برد زیبا است که اندازه مناسبی برای بازی دارد. در واقع، آنقدر کوچک است که بدون از دست دادن وسایل ضروری قابل حمل باشد. با استفاده از سیستم عامل منبع باز VIA، Air75 V2 کاملاً قابل تنظیم است – از ضربه زدن به تک تک کلیدها تا نورپردازی RGB – بدون نرم افزار اضافی.

ساخت با کیفیت و سوئیچ‌های راحت و کم‌حجم Gateron به Air75 V2 کمک می‌کند تا امتیاز کاربر آمازون 4.5 خود را حفظ کند و سخت‌افزار Tom’s و فوربس را تحسین کند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید