مگ بلاگ

5 تا از بهترین VPN های مورد استفاده در سال 2024

5 تا از بهترین VPN های مورد استفاده در سال 2024

ExpressVPN معمولاً توسط بسیاری از کارشناسان فناوری و امنیت سایبری استفاده می شود که همیشه نشانه خوبی است. واضح است که چرا این یکی از VPN های محبوب ترین است-با شبکه گسترده ای از بیش از 3000 سرور فقط رم که در 160 مکان در 105 کشور مستقر شده است ، ExpressVPN با فراهم کردن دسترسی سریع VPN با پهنای باند نامحدود ، به نام خود زندگی می کند. پس از آزمایش چندین گزینه مختلف ، CNET گفت که این سرویس “یکی از سریعترین VPN هایی است که ما آزمایش کرده ایم و در آخرین تست های ما از دست دادن 18 ٪ سرعت در سال گذشته استفاده می کند. این آن را به ویژه برای پخش و بازی عالی می کند. استفاده از آن نیز ساده است – صفحه فرود آن یک دکمه واضح و تکی را ارائه می دهد که به سرعت شما را به هم متصل می کند، و همچنین یک منوی کشویی که در آن می توانید به راحتی یک مکان سرور را انتخاب کنید و سریع ترین شهر نزدیک به عنوان پیش فرض انتخاب شده است.

ExpressVPN با صلاحیت خود در جزایر ویرجین بریتانیا نیز یکی از شفاف‌ترین VPN‌های موجود در بازار است. این شرکت جزئیاتی را در مورد فرآیند استقرار TrustedServer خود منتشر کرده است، پروتکل رمزگذاری لایت‌وی منبع باز خود را منتشر کرده و میزان ممیزی‌های شخص ثالث مستقل خود را از جمله تلاش‌های دیگر افزایش داده است. همچنین تمرکز زیادی روی امنیت دارد و چندین ابزار امنیتی و حریم خصوصی و همچنین تنظیمات و گزینه های دیگر را در یک منوی واحد و با دسترسی آسان ارائه می دهد. ویژگی ها عبارتند از سوئیچ kill، بررسی کننده آدرس IP داخلی، تولید کننده رمز عبور و دو تست کننده نشت. هنگامی که CNET ExpressVPN را آزمایش کرد، هیچ نشتی را شناسایی نکرد.

ExpressVPN فقط هشت اتصال همزمان را ارائه می دهد، در حالی که برخی از رقبای آن تعداد نامحدودی را ارائه می دهند. با این حال، بسته به نیاز شما، هشت عدد باید برای یک خانواده کوچک کافی باشد. همچنین یکی از گران‌ترین VPN‌های موجود در بازار است که برای یک اشتراک یک ساله 100 دلار، برای شش ماه 60 دلار و اگر می‌خواهید در طول سفر پرداخت کنید، 13 دلار در ماه هزینه دارد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید