مگ بلاگ

5 تا از سریع ترین موتورسیکلت های سوزوکی که تا به حال ساخته شده است

5 تا از سریع ترین موتورسیکلت های سوزوکی که تا به حال ساخته شده است

سوزوکی هایابوسا در جامعه موتورسیکلت به خوبی شناخته شده است و به دلایل بسیار خوبی – این دوچرخه یک جانور است. این موتور 1340 سی سی چهار سیلندر DOHC دارد که 187 اسب بخار قدرت دارد. سرعت فراگیر آن باعث می شود به نظر برسد که آماده حمله در یک لحظه است و به صراحت بگویم که اینطور است.

آنچه در مورد Hayabusa مهم است این است که زمانی که در سال 1999 عرضه شد، هر دوچرخه دیگری را با قدرت تمام از آب خارج کرد. حداکثر سرعت آن بیش از 200 مایل در ساعت و زمان صفر تا 60 آن 2.6 ثانیه بود. این زمانی بود که مردم شروع کردند به این فکر که آیا مردم واقعاً باید بتوانند با این سرعت پیش بروند. حتی صحبت از ممنوعیت سریع ترین دوچرخه های قانونی خیابانی نیز شد.

هیچ کس به طور قطع نمی داند، اما شایعه این است که گروهی از BMW در سال 2000 به ژاپن رفتند و یک “توافق آقایان” با همه شرکت های موتورسیکلت سازی بسته شد مبنی بر اینکه یک محدود کننده دیجیتالی برای دوچرخه ها قرار داده شود که آنها را قادر به رفتن نکند. بیش از 300 کیلومتر در ساعت (186 مایل در ساعت). در نتیجه، هایابوسای فعلی حداکثر سرعت 186 مایل در ساعت دارد و زمان 0 تا 60 آن نیز کمی کندتر است، در 2.8 ثانیه.

شاید بپرسید آخرین Hayabusa بدون محدود کننده دیجیتال چقدر سریع می رود؟ حدس شما به خوبی حدس ما است.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google