مگ بلاگ

5 تا از محبوب ترین تیونرهای گیتار با تکنولوژی بالا، رتبه بندی شده بر اساس قیمت

5 تا از محبوب ترین تیونرهای گیتار با تکنولوژی بالا، رتبه بندی شده بر اساس قیمت

تیونرهای Clip-on عالی هستند. استفاده از آنها آسان است و نمایشگر را در جایی قرار می دهد که بتوان به راحتی آن را خواند. و حتی بهتر از آن زمانی که در یک گروه هستید، می‌توان آن‌ها را به راحتی به نوازنده دیگری قرض داد که فراموش کرده است یکی را بیاورد، و این کار بر روی هر ساز زهی که نوازنده دیگر می‌نوازد – آکوستیک یا الکتریک – کار می‌کند. اگر می‌توانید از یک تیونر کلیپ‌ن استفاده کنید که با نشان دادن تمام کوک‌های سیم‌هایتان به یکباره به شما سرعت می‌بخشد، عالی نیست؟

و حالا شما می توانید. TC Electronics، سازنده پدال‌های مشهور جهانی از جمله سری انقلابی PolyTune، فناوری چند رشته‌ای PolyTune را به یک مدل گیره‌ای به نام PolyTune Clip منتقل کرده است. با گیره PolyTune، می توانید به سه روش تنظیم کنید: حالت Polyphonic، حالت Chromatic معمولی، یا می توانید از تیونر بارق داخلی برای دقت باورنکردنی (حتی دقیق تر از پدال های PolyTune با اندازه کامل) استفاده کنید. و مانند بسیاری از محصولات TC Electronics، تیونر به خوبی ساخته شده و برای چشم آسان است، با نمایشگری که هم روشن و هم قابل درک است، حتی در حالت Polyphonic.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش