مگ بلاگ

5 خودروی برقی مستعمل که می توانند واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی در سال 2024 باشند

5 خودروی برقی مستعمل که می توانند واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی در سال 2024 باشند

قبل از اینکه ما تسلا مدل 3 را به عنوان خودروی برقی برای عموم داشته باشیم، نیسان لیف را داشتیم. بر روی کاغذ، نیسان لیف در صورت خرید جدید مقرون به صرفه است و برای مدل پایه فقط از 28140 دلار شروع می شود. با این حال، می توانید یک گزینه با مشخصات بالاتر کمی استفاده شده را با قیمت کمتر از 25000 دلار دریافت کنید که با صرفه جویی 3000 دلاری در خارج از دروازه. و اگر 4000 دلار اعتبار مالیات فدرال اضافی را در نظر بگیرید، اگر نیسان لیف مستعملی که می‌خرید واجد شرایط تشویقی باشد، در مجموع 7000 دلار صرفه‌جویی می‌کنید—و فضای داخلی زیباتری برای بوت کردن خواهید داشت.

علاوه بر این، مدل پایه Leaf فقط برد 149 مایلی ناچیز دارد. ممکن است برای رانندگی در شهر به اندازه کافی خوب باشد، اما اگر قصد دارید سفرهای طولانی تری داشته باشید، باید نیسان لیف اس وی پلاس را انتخاب کنید که برد 212 مایلی دارد. قیمت SV Plus از بیش از 36000 دلار شروع می شود، اما به طور قابل توجهی گران تر از مدل پایه است.

به همین دلیل است که یک نیسان لیف اس وی پلاس 2022 کارکرده بسیار عالی به نظر می رسد. شما تقریباً همان محدوده یک برگ کاملاً جدید را دریافت می کنید، اما با تخفیف زیادی. این Nissan Leaf SV Plus 2021 دارای گواهینامه قبلی در Cars.com فقط کمی بیش از 10000 مایل مسافت دارد و امتیاز برد باتری آن هنوز 99٪ است، به این معنی که ماشین تقریباً به خوبی جدید است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید