مگ بلاگ

5 خودروی مفهومی هوندا که هرگز تولید نشدند

5 خودروی مفهومی هوندا که هرگز تولید نشدند

کانسپت Honda Spocket 1999، زاییده فکر هوندا R & D Americas, Inc.، یک خودروی مفهومی است که به طور یکپارچه از یک خودروی چهار نفره به یک کانورتیبل دو نفره تبدیل می‌شود و زیبایی‌شناسی آینده‌نگر را با بدنه‌ای زاویه‌دار و درهای کج‌شده به نمایش می‌گذارد. و طرح رنگ قرمز روی خاکستری. فضای داخلی دارای صندلی های سطلی مقاوم در برابر آب و هوا، طراحی ضد آب و فناوری های پیشرفته ای مانند سیستم ناوبری GPS هوندا است.

Spocket که در هشت ماه ساخته شد، DNA خود را از T360، اولین خودروی تولید انبوه هوندا، به ارث برد. سیستم چهار چرخ متحرک آن ترکیبی از یک موتور هیبریدی بنزینی-الکتریکی برای چرخ های جلو و دو موتور الکتریکی درون چرخ برای عقب است که یک چهار چرخ متحرک تمام وقت را ارائه می دهد. گیربکس نیمه اتوماتیک پنج سرعته با دکمه های تعویض دنده روی فرمان، حسی اسپرت به تجربه رانندگی اضافه می کند.

فقدان آینه‌های نمای جانبی سنتی با دوربین‌هایی که تصاویر عقب را بر روی یک نمایشگر هدآپ روی شیشه جلویی نمایش می‌دهند جبران می‌شود. Spocket همچنین به یک سبک زندگی فعال پاسخ می دهد، و در عین حال عملکرد ورزشی خود را حفظ می کند.

با این حال، با وجود ویژگی های امیدوارکننده، هوندا اسپکت هرگز نور تولید را ندید. این وسیله نقلیه، تلفیقی از عناصر کانورتیبل، پیکاپ و خودروهای اسپورت، یک مفهوم باقی ماند و علاقه مندان را به تعجب در مورد امکاناتی که می‌توانست برای منظره خودرو به ارمغان بیاورد، رها کرد. شاید Spocket از زمان خود جلوتر بود، ویژگی های آوانگارد آن جایی در موارد کاربردی پیدا نمی کرد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید