مگ بلاگ

5 دلیل برای اینکه نباید به جای مک بوک برای مدرسه آیپد بخرید

5 دلیل برای اینکه نباید به جای مک بوک برای مدرسه آیپد بخرید

برای دانش‌آموزان، پیگیری همه چیز از کار مدرسه و برنامه‌های کارآموزی گرفته تا زندگی اجتماعی دشوار است. جای تعجب نیست که شارژ نگه داشتن تمام دستگاه‌های شما چنین دردسری به نظر می‌رسد. اگر روی اکوسیستم اپل سرمایه گذاری کرده اید، احتمالاً در حال شارژ آیفون، ایرپاد و اپل واچ خود هستید. برای برخی افراد، سیم‌های بی‌پایان قطعاً می‌توانند باعث ایجاد اضطراب غیر ضروری شوند.

اگر به دنبال صرف زمان کمتری برای شارژ کردن دستگاه های خود هستید، بیشتر از یک آیپد، مک بوک می خواهید. در سال 2023، اپل مک‌بوک‌های قدرتمند M3 خود را معرفی کرد که با یک بار شارژ می‌توانند تا 22 ساعت کار کنند. از سوی دیگر، آی‌پد پرو تنها تا ده ساعت دوام می‌آورد، در حالی که مدل‌های سلولی حتی قبل از خاموش شدن، تنها تا ۹ ساعت استفاده می‌کنند.

جدا از دردسر شارژ، این می تواند بر سرعت سوختن شما در چرخه های شارژ دستگاه شما نیز تأثیر بگذارد، به این معنی که باید زودتر باتری آن را تعویض کنید. با این حال، تعویض باتری در آیپد پرو کمی ارزان‌تر از مک‌بوک است، جایی که می‌توانید انتظار داشته باشید فقط تا 179 دلار هزینه کنید.

از سوی دیگر، برای مک بوک ایر (15 اینچی، M2، 2023)، سایت تعمیر و خدمات مک هزینه 198 دلاری را برای تعویض باتری تخمین زده است. اگرچه، این عدد فقط تخمین زده شده است و هنوز به نوع مدل مک بوک شما بستگی دارد. بنابراین، اگر مطمئن نیستید، بهتر است برای نقل قول صحیح با اپل مشورت کنید.