مگ بلاگ

5 راه برای ذخیره رایگان ویدیوهای مورد علاقه خود

5 راه برای ذخیره رایگان ویدیوهای مورد علاقه خود

Wave video بستری برای ایجاد و ضبط ویدیو است. این پلتفرم ویژگی های خود را گسترش داد تا شامل دانلود کننده ویدیوی YouTube مبتنی بر وب باشد. این بدان معناست که می‌توانید به راحتی ویدیوها را تبدیل کنید، چه از لپ‌تاپ، تبلت یا گوشی هوشمند استفاده کنید. در حالی که برنامه های قیمت گذاری را برای ویژگی های مختلف ارائه می دهد، بارگیری YouTube را به عنوان یک ابزار رایگان دارد و حتی برای استفاده از این ویژگی نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارید. با استفاده از این پلتفرم، دو روش برای دانلود ویدیوهای یوتیوب دارید. اولین مورد جایی است که یک URL ویدیوی YouTube را کپی می کنید، آن را در پلتفرم قرار می دهید و ویدیو را دانلود می کنید. اما این پلتفرم ویژگی های اضافی را برای این ارائه می دهد.

هنگامی که از ویدیوی Wave استفاده می کنید، چسباندن پیوند فقط برای دانلود نیست. همچنین می‌توانید ویدیوی خود را بر روی پلتفرم ویرایش کنید، زیرنویس‌ها را به‌طور خودکار ایجاد کنید، ویدیوها را با استفاده از هوش مصنوعی به زبان‌های دیگر ترجمه کنید، قسمت‌هایی از ویدیو را برش دهید، و اگر قصد دارید آن را در جای دیگری آپلود کنید، اندازه ویدیوتان را متناسب با صفحه‌نمایش‌های مختلف یا وضوح رسانه‌های اجتماعی تغییر دهید. یکی از مواردی که باید در نظر داشته باشید این است که اگر بدون ثبت نام و خرید طرح، ویدیوی خود را در پلتفرم ویرایش کنید، ویدیوی صادر شده دارای واترمارک خواهد بود.

اگر دانلود سریع و بدون هیچ گونه ویرایشی را ترجیح می دهید، می توانید به سادگی ویدیو را مستقیماً در دستگاه خود ذخیره کنید. بعلاوه، روش دیگر شامل اضافه کردن “VVV” بعد از “YouTube” در URL ویدیو است، و به صفحه دانلود ویدیوی Wave در YouTube هدایت می شوید و به شما امکان می دهد هر ویدیویی را در دستگاه خود بارگیری کنید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید