مگ بلاگ

5 راه برای صرفه جویی در هزینه بازی های نینتندو سوییچ

5 راه برای صرفه جویی در هزینه بازی های نینتندو سوییچ

یکی از راه‌حل‌های کمتر آشکار برای کاهش قیمت بازی‌های گران‌قیمت نینتندو، دور زدن نینتندو و خرید گیفت کارت‌های تخفیف‌دار eShop از شخص ثالث است. Costco به طور منظم کارت های دیجیتال 50 دلاری را تنها به قیمت 44.99 دلار می فروشد، بنابراین هر بار که از این روش استفاده می کنید، 5 دلار پس انداز می کنید. به خاطر داشته باشید که چندین بررسی برای کارت‌ها می‌گویند که تحویل گاهی اوقات ممکن است کمی طول بکشد، بنابراین اگر قصد استفاده از این روش را دارید، این را در نظر داشته باشید.

وب‌سایت‌های دیگر ممکن است این کارت‌ها را حتی ارزان‌تر بفروشند، اما مطمئن شوید که از یک سایت معتبر استفاده می‌کنید تا اطلاعات شخصی خود را از دست افراد اشتباه دور نگه دارید. از این گذشته، صرفه جویی در چند دلار بسیار کمتر از ایمن نگه داشتن اطلاعات شخصی و کارت شما اهمیت دارد، به همین دلیل است که Costco یک انتخاب کاملا محکم و مطمئن است.

در نهایت، چند راه هوشمند برای صرفه جویی در هزینه بازی های نینتندو سوییچ وجود دارد. با استفاده از همه این ایده ها در کنار هم، می توانید در طول دوره فروش پس انداز کنید و به کاهش ضربه خرید بازی های مورد علاقه خود کمک کنید.