مگ بلاگ

5 روش هوشمند برای استفاده از Samsung Galaxy SmartTags

5 روش هوشمند برای استفاده از Samsung Galaxy SmartTags

قبل از پرداختن به کاربردهای پیشنهادی SmartTag های شما، باید تاکید کنیم که تا به امروز، سه نسخه مختلف از ردیاب سامسونگ وجود داشته است: SmartTag اصلی، SmartTag+ که اتصال فوق العاده باند را اضافه کرده است، و SmartTag2.

SmartTag اصلی دقیقاً یک نوع پروتکل اتصال بی سیم داخلی داشت، بلوتوث Low Energy 5.0 و برد 120 متر داشت. همچنین در دو رنگ مشکی و “بلغور جو دوسر” عرضه شد و شامل دو ابزار یافتن بود: نقشه روی تلفن یا رایانه شما و امکان زنگ زدن SmartTag. در همین حال، SmartTag + اکثراً یکسان بود، با سه استثنا. این اصلاح، SmartTag را کمی بزرگ‌تر کرد (مربع ۴۶ میلی‌متر به جای ۳۹ میلی‌متر مربع)، گزینه‌ی «آبی جین» را با «بلغور جو دوسر» جایگزین کرد، و مهم‌تر از همه، SmartTag+ اتصال فوق‌باند (یا UWB) را اضافه کرد که امکان دقیق‌تر را فراهم کرد. اطلاعات مکان و امکان استفاده از دستگاه یاب واقعیت افزوده در تلفن شما.

با این حال، SmartTag2 یک تجدید نظر قابل توجه است. عمر باتری با آنچه که سامسونگ ادعا می کند 50% بهبود یافته است و به “تا 500 روز” رسیده است، در حالی که یک حالت جدید صرفه جویی در مصرف انرژی این مدت را تا “تا 700 روز” افزایش می دهد. رتبه بندی مقاومت در برابر آب و گرد و غبار آن از IP53 به IP67 افزایش یافته است، اتصال UWB از مدل پلاس در آن گنجانده شده است، و همچنین می توانید پیامی را در SmartTag2 جاسازی کنید که می تواند از طریق NFC خوانده شود. برای استفاده از مثال واضح، می‌توانید اطلاعات تماسی را که راحت می‌دهید درج کنید تا کالای شما به طور بالقوه به شما بازگردانده شود.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید