مگ بلاگ

5 قلاده هوشمند با بالاترین امتیاز برای پیگیری سگ شما

5 قلاده هوشمند با بالاترین امتیاز برای پیگیری سگ شما

Halo Collar 3 دارای سه نوع ویژگی ردیابی است: موقعیت مکانی، فعالیت و ایمنی. Halo در جدیدترین نسخه خود از GPS مجهز به هوش مصنوعی، ردیابی بلادرنگ و ردیابی تمام حامل ها استفاده می کند که به قوی ترین سیگنال در سراسر جهان متصل می شود. با این حال، عمر باتری 24 ساعته آن می تواند برای برخی از والدین محدود کننده باشد.

با ویژگی حصار مجازی Halo، می‌توانید ژئوفنس‌هایی را تنظیم کنید که حیوان خانگی شما مجاز به پرسه زدن است. هنگامی که ردیاب تشخیص دهد که از منطقه حصارکشی خارج شده است، قلاده هوشمند دو کار را انجام می دهد: یک هشدار به تلفن همراه شما ارسال می کند و صداها، ارتعاشات یا بازخورد ثابت را از طریق قلاده سگ شما منتشر می کند. Halo Collar 3 در دو اندازه عرضه می شود: کوچک (11 تا 15 اینچ) و متوسط ​​/ بزرگ (15 تا 30 اینچ). به همین دلیل، لزوما قلاده سگ ایده آل برای توله سگ ها یا نژادهای کوچکتر نیست. در واقع، Halo حتی به اشتراک می‌گذارد که سیستم آن برای سگ‌های بالای پنج ماه و بیش از 20 پوند ثابت شده است.

Halo Collar 3 با قیمت 699 دلار در چهار رنگ آفتابی، گرافیت، ارکیده و عاج به فروش می رسد. علاوه بر این، باید هزینه اضافی طرح عضویت آن را نیز در نظر بگیرید، که برای فعال نگه داشتن یقه لازم است. اگر سالانه پرداخت می کنید، برنامه های Halo با حداقل 5.09 دلار در ماه شروع می شود. Halo با همکاری رفتارشناس سگ سزار میلان، یک برنامه آموزشی ثبت اختراع را با برنامه های خود ارائه می دهد. با این حال، اگر می‌خواهید از ویژگی‌های پیشرفته‌تر مانند گزارش‌های فعالیت، تخفیف‌های شریک، و رویدادهای انحصاری با کارشناسان استفاده کنید، ممکن است بخواهید یک طرح سطح بالاتر دریافت کنید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید