مگ بلاگ

5 لوازم جانبی تلفن اندرویدی که برای سفر کمپینگ بعدی خود می خواهید

5 لوازم جانبی تلفن اندرویدی که برای سفر کمپینگ بعدی خود می خواهید

فقط به این دلیل که در جنگل برای کمپینگ هستید به این معنی نیست که باید خود را با چوب و آتش سرگرم کنید. به خصوص اگر بچه‌هایی با خود دارید، همیشه می‌توانید یک منبع فناوری سرگرمی به همراه داشته باشید. پروژکتور فیلم فضای باز قابل حمل Happrun در آمازون با قیمت فهرست 120 دلار به فروش می رسد و امتیاز 4.4 از پنج میانگین را از بیش از 5000 خریدار دریافت می کند. با این حال، به خاطر داشته باشید که ضد آب و هوا نیست، بنابراین زمانی که بیرون باران می‌بارد، نباید از آن استفاده کنید.

این پروژکتور قابل حمل دارای صفحه نمایش 40-200 اینچی با فاصله پروژه 6.8-16.4 فوت می باشد. علاوه بر این، دارای قابلیت بلوتوث است. با این حال، فقط برای اتصال دستگاه های صوتی استفاده می شود. برای اتصال تلفن Android خود، باید از اتصال HDMI به USB-C که همراه دستگاه ارائه می شود استفاده کنید. هنگامی که تلفن خود را وصل کردید، می‌توانید فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی دانلود شده و حتی سرویس‌هایی مانند Netflix و Hulu را پخش کنید، اگر سرویس تلفن همراه یا وای‌فای برای انجام آن دارید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google